Chybí Vám návštěvy epet ARENY?

Chodili byste na stadion nejraději každý den? Můžete! Spouštíme nový koncept prohlídek epet ARENY a navštívit stadion nejúspěšnějšího českého klubu můžete od pondělí do neděle. Podíváte se do kabiny A-týmu, projdete se kolem hřiště a vyzkoušíte si, jaké to je sledovat zápas z pohledu trenéra inovináře.

Vstupenky na prohlídky nabízíme s průvodcem v češtině iangličtině. Základní cena vstupenky je 390 Kč. Děti do 110 cm mají vstup zdarma. Děti do 15 let mají vstupenky se slevou 50 %, studenti se slevou 25 %. Návod na uplatnění slevy najdete zde.KOUPIT VSTUPENKU Zakoupit si můžete také prohlídku s hráčskou legendou, momentálně s Lumírem Mistrem. Unikátní pohled na sparťanský stadion pro vás bude mít také Bombito, dlouholetý pamětník, který klubu fandí desítky let, viděl přes tisíc zápasů Sparty a dobře ho můžete znát z webu Spartaforever
.VÍCE INFORMACÍ 
Copyright © 2023 AC Sparta Praha fotbal, a.s. All rights reserved. Na tento e-mail prosím nereagujte. Tento email byl zaslán na Vaši adresu na základě registrace do Sparta iD. Pokud si nepřejete nadále dostávat newsletter AC Sparta Praha, odhlašte se zde. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+. 
Tento e-mail byl odeslán na adresu karel.kunc.sport@quick.cz.
Odesilatelem je AC Sparta Praha, newsletter@mail.sparta.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Čtsa. zdroj: www.sparta.cz