Obrat v deseti!

Poslední zápas roku 2023 brzy ovlivnila červená karta, kterou už ve 4. minutě obdržel Sadílek. Početní výhodu hosté využili o devět minut později, kdy se prosadil Yasser. Ve druhé půli se ale trefili Krejčí s Olatunjim a tři body zůstaly na Letné.REPORTÁŽ ZE ZÁPASU „Není pochyb o tom, že rok a půl ve Spartě a Česku předčil mé očekávání. Cítím lásku a podporu fanoušků a moc pro mě znamená, že tu mohu být.“ BRIAN PRISKE „Sice se s Loukou známe pouze rok, ale za tu dobu mi neskutečně pomohl. Jsme si opravdu blízcí, mám pro něj dokonce přezdívku, říkám mu Profesor. Vždy jsme si spolu rozuměli a jsem přesvědčený, že si pozici hlavního kouče zaslouží. Dnešní první gól proto věnujeme jemu.“

QAZIM LACI „Ve druhém poločase jsme byli jasně lepší. Ukázali jsme, že máme silný tým. Vyrovnávací gól nás nabudil avěřili jsme, že přidáme i druhý gól. Máme tři důležité body, za které jsme moc rádi.“ MATĚJ RYNEŠKDO BYL PODLE VÁS NEJLEPŠÍM SPARŤANEM ZÁPASU?Hlasujte v tradiční anketě. 
HLASOVAT O HRÁČE ZÁPASU

www.sparta.cz
Copyright © 2023 AC Sparta Praha fotbal, a.s. All rights reserved. Na tento e-mail prosím nereagujte. Tento email byl zaslán na Vaši adresu na základě registrace do Sparta iD. Pokud si nepřejete nadále dostávat newsletter AC Sparta Praha, odhlašte se zde. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+. 

Tento e-mail byl odeslán na adresu karel.kunc.sport@quick.cz.
Odesilatelem je AC Sparta Praha, newsletter@mail.sparta.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.