Vážení sportovní přátelé

EURO 2024 v prodeji

fotbalové EURO 2024 bylo vylosováno a naši reprezentanti se v prvním utkání utkají v nedalekém Lipsku se silným Portugalskem a poté odehrají další dva zápasy v Hamburgu proti Turecku a a vítězi baráže C.
 
Jiné ME – házenkářské – se odehraje hned začátkem roku a vy můžete na vlastní oči spatřit nejlepší národní tým poslední dekády – Dánsko se skvělým Mikkelem Hansenem v čele.
 
OH se v roce 2024 uskuteční v Pařiži a díky tomu se poprvé v historii pojede závěr nejslavnějšího cyklistického závodu Tour de France mimo hlavní město Francie. Hostit jej bude francouzská riviéra, konkrétně Nice a monacké knížectví.
 
Bayer Leverkusen zatím předvádí v této sezoně fantastické výkony a může být reálnou hrozbou pro Bayern v boji o bundesligový titul. Jak se jim bude dařit v utkání proti Hoffenheimu?
 
Inter Milán je zatím v čele italské ligy a v boji o titul bude důležitý každý bod. Zažijte atmosféru stadionu Giuseppe Meazza na vlastní kůži.
 
 
 Utkání ME 2024 ve fotbale: Portugalsko – Česko BEZ VSTUPENKY Doprava, pojištění, delegát, BEZ VSTUPENKY CzechSprotTravel17.06. – 18.06.2024  CzechSprotTravelLipsko, Německo 890 Kč Více informací