ZÁPAS CTI: Fanzóna na Letenské pláni

ZÁPAS CTI: Fanzóna na Letenské pláni

Sobotní domácí utkání proti Jablonci nese označení „Zápas cti“. Kromě samotného zápasu se můžete těšit na pestrý doprovodný program, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Armádou ČR.
Na Letenské pláni bude už od 11:00 otevřena fanzóna. Pestré aktivity ve spolupráci s AČR zde budou probíhat až do 14:00.
Mezi stálá stanoviště fanzóny bude patřit vytápěný stan, kde můžete absolvovat fyzické testy, které musí vojáci zvládat. S tím je spjata venkovní překážková dráha, kterou si budete moci také vyzkoušet.  Seskok parašutistů V půl druhé se můžete těšit na profesionální seskok parašutistů, jednoho z nich navíc po seskoku vyzpovídá naše moderátorské duo.Pravý vojenský gulášNezapomínáme samozřejmě ani na armádní stravu. Připraveno bude 1 000 porcí pravého vojenského guláše z polní kuchyně a to zcela zdarma. Bojová technika Rovnou dvakrát nám zástupce Armády ČR detailně představí vystavenou bojovou techniku. Konkrétní seznam vystavené techniky najdete v článku na webu. Sparťanský Army merch  Zároveň si budete moci zakoupit sparťanský Army merch, který vám představíme v pátek a jehož koupí přispějete 10 % na Vojenský fond Solidarity, který pomáhá rodinám pádlých v Aghánistánu.VÍCE INFO O FANZÓNĚ
Copyright © 2023 AC Sparta Praha fotbal, a.s. All rights reserved. Na tento e-mail prosím nereagujte. Tento email byl zaslán na Vaši adresu na základě registrace do Sparta iD. Pokud si nepřejete nadále dostávat newsletter AC Sparta Praha, odhlašte se zde. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+. 
Tento e-mail byl odeslán na adresu karel.kunc.sport@quick.cz.
Odesilatelem je AC Sparta Praha, newsletter@mail.sparta.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.

www.sparta.cz