Kvůli silným přívalům sněhu muselo být odložena utkání 17. kola

Kvůli silným přívalům sněhu, které zasáhly v posledních hodinách Českou republiku, je nutné odložit další utkání 17. kola FORTUNA:LIGY. Silná sněhová pokrývka na hrací ploše neumožní odehrát zápas mezi Jabloncem a Teplicemi. Rozhodčí delegovaný Komisí rozhodčích označil po prohlídce stadionu travnatou plochu za nezpůsobilou.

Domácí klub pro realizaci utkání udělal vše potřebné včetně plně spuštěného systému vytápění hřiště, avšak na hrací plochu v posledních hodinách dopadlo až příliš velké množství sněhu. O náhradním termínu bude rozhodnuto v nejbližších dnech.

Utkání České Budějovice – Hradec Králové odloženo pro nezpůsobilou plochu

Zápas 17. kola FORTUNA:LIGY mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové se v sobotu hrát nebude. Po čtvrtečním intenzivním sněžení, které pokračuje i během pátečního dne, označil rozhodčí delegovaný Komisí rozhodčích hrací plochu za nezpůsobilou i přes fakt, že domácí klub měl vytápěcí systém hřiště spuštěný dle regulí. Již v pátek bylo odloženo kvůli stejným příčinám střetnutí mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové.

Kvůli sněhovému přívalu a podmáčenému terénu bylo odložené také nedělní utkání 17. kola FORTUNA:LIGY Baník Ostrava – Viktoria Plzeň.

Již v pátek bylo odloženo kvůli stejným příčinám střetnutí mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové.

Vzhledem ke skutečnosti, že naděje na zlepšení stavu hrací plochy k plánovanému termínu výkopu je minimální, bylo utkání odloženo. O náhradním termínu bude rozhodnuto v nejbližších dnech.

Kvůli silným přívalům sněhu musely být odloženy další tři zápasy F:L

Kvůli přívalům sněhu, které zasáhly v posledních hodinách Českou republiku, je nutné odložit další tři utkání 17. kola FORTUNA:LIGY. Počasí neumožní odehrát zápasy mezi Jabloncem a Teplicemi, Mladou Boleslaví s Karvinou a Bohemians Praha 1905 proti Slovanu Liberec.

Na všech stadionech byly dle regulí již několik dní spuštěny systémy vytápění a zaměstnanci domácích celků se pro realizaci zápasů snažili udělat vše, co bylo v jejich silách. Extrémní podmínky posledních dní ale neumožní utkání odehrát a po kontrole delegovaných osob bylo nutné střetnutí odložit. Na hracích plochách se drží i nadále sněhová pokrývka, která stále přibývá, a zároveň jsou trávníky silné podmáčené.

V neděli se pak neuskuteční duel Baník Ostrava – Viktoria Plzeň.

O náhradním termínu bude rozhodnuto v nejbližších dnech a Ligová fotbalová asociace o nich bude veřejnost informovat.

Již v pátek bylo odloženo kvůli stejným příčinám střetnutí mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové.

Pavel Jahoda, Ředitel komunikace a PR LFA