Kupte si lístky na MOL Cup, Evropskou ligu a FORTUNA:LIGU!

Lístky do Tiraspolu Plánujete výjezd za Slavií do Tiraspolu na pátý zápas v rámci základní skupiny Evropské ligy? Vouchery na vstupenku jsou ve volném prodeji právě teď a možnost nákupu končí v úterý 21. 11. 18:00. Cena vstupenky je 250 korun.

zobrazit on-line

Prodej na MOL Cup s Hradcem Králové Na nový stadion v Hradci Králové zavítá Slavia v rámci osmifinále MOL Cupu ve středu 6. prosince, utkání má výkop v 18 hodin. Část kapacity sektoru hostů jde slávistickým fanouškovským organizacím, zbytek lístků bude v online prodeji v pondělí 20. listopadu od 10 hodin. Cena lístku je 380 korun. Vstupenky na Mladou Boleslav Vstupenky na nadcházející ligové utkání s Českými Budějovicemi jsou už sice téměř vyprodány, ale právě teď si můžete koupit lístek na poslední letošní domácí ligový duel s Mladou Boleslaví! Lístky jsou v prodeji v nejnižší cenové kategorii už od 260 korun. Neotálejte dlouho s nákupem a přijďte se rozloučit s ligovým podzimem. Poslední duel skupiny Evropské ligy V závěrečném zápase základní skupiny Evropské ligy přivítáme ve Fortuna Areně švýcarský tým Servette Ženeva. Aktuálně si mohou lístky na tento zápas na své místo permanentky koupit permanentkáři, od pondělí 20. 11. 14:00 v aplikaci a od 16:00 na webu Ticketportalu do středy 22. 11. 12:00 proběhne předprodej pro členy Odboru přátel, Fanklubu a permanentkáře. Pokud zbudou volná místa, tak od středy 22. 11. 14:00 v aplikaci a od 16:00 na webu Ticketportalu začne volný prodej. Stáhněte si aplikaci SLAVIA, ať máte větší šanci si lístek koupit! Odhlásit/Unsubscribe

Poslední duel skupiny Evropské ligy
V závěrečném zápase základní skupiny Evropské ligy přivítáme ve Fortuna Areně švýcarský tým Servette Ženeva. Aktuálně si mohou lístky na tento zápas na své místo permanentky koupit permanentkáři, od pondělí 20. 11. 14:00 v aplikaci a od 16:00 na webu Ticketportalu do středy 22. 11. 12:00 proběhne předprodej pro členy Odboru přátel, Fanklubu a permanentkáře. Pokud zbudou volná místa, tak od středy 22. 11. 14:00 v aplikaci a od 16:00 na webu Ticketportalu začne volný prodej. Stáhněte si aplikaci SLAVIA, ať máte větší šanci si lístek koupit!

Čtsa, zdroj: www.slavia.cz