Nejlepší místa na stadionu. Každý zápas

Toužíte vyzkoušet atmosféru v Edenu opět z jiné perspektivy nebo hledáte prostor, kde se potkávat s obchodními partnery? Pak využijte nabídku posledních volných míst v business patrech Fortuna Areny. Buďte součástí slávistické střídačky v rámci Legenda klubu, získejte nadhled v Gól klubu nebo využijte soukromí vlastního Business boxu a to během celé sezony! Aktuálně máte poslední příležitost pořídit si ke klubovému sedadlu i výhodný balíček na všechny tři zápasy základní skupiny Evropské ligy, a to pouze do úterý 3. října 12 hodin! Pokud máte zájem o více informací, získáte je na emailu hospitality@slavia.cz.

Evropské poháry v prémiovém stylu

Zajímají vás pouze pohárové zápasy Slavie v Evropské lize? Získejte vstupenky na nejlepší místa na stadionu a užijte si tři pohárové večery s prémiovým cateringem. Vrátí Slavia Sheriffu Tiraspol vyřazení v předkole Ligy mistrů? Jak si povedou slávisti proti šampionovi Evropské ligy ze sezony 2021/22 a finalistovi uplynulého ročníku AS Řím? Budeme v posledním utkání proti Servette Ženeva slavit postup ze skupiny do jarních vyřazovacích bojů? Jestli chcete prožít tyto zápasy naživo ve Fortuna Areně, zajistěte si VIP vstupenky právě teď! Pro bližší informace ohledně cen VIP lístků nás kontaktuje na emailu hospitality@slavia.cz

Darujte VIP zážitek

Chcete potěšit slávistu nebo slávistku dárkem, na který se nezapomíná? Věnujte jim VIP vstupenky na zápasy sešívaných! Nově je možné lístky zakoupit prostřednictvím webu Ticketportalu, pokud ještě zápas není v prodeji, připravíme vám dárkový poukaz.

Čtsa, www.slavia.cz

SK Slavia Praha: VÍCE o článku»
SK Slavia Praha: VÍCE o článku»