Přijďte na Karvynoua vyhrajte!

SK SLAVIA PRAHA – MFK KARVINÁ

Datum: 3. září 2023
Místo: FORTUNA ARENA
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

VSTUPENKY

Neděle 3. zář. 2023
18:00
SK Slavia Praha – MFK Karviná

INFORMACE O AKCI

KUPUJTE LÍSTKY NA UTKÁNÍ S KARVINOU, VYPRODEJME FORTUNA ARENU!

Ve čtvrtém domácím ligovém zápase přivítáme na domácím hřišti Karvinou. Lístky na zápas jsou v prodeji v nejnižší cenové kategorii, pojďme opět vyprodat stadion!

Karvinou přivítáme v 7. kole FORTUNA:LIGY ve Fortuna Areně v neděli 3. září od 18 hodin. Vstupenky na utkání se prodávají v nejnižší cenové kategorii. Při nákupu lístku můžete přispět na konto Nadačního fondu Slavie a podpořit tak některý z našich dobročinných projektů.

Výhodné rodinné vstupné

Novinkou je zvýhodněná rodinná vstupenka do Sektoru rodiče a děti v sektorech 225 a 226. Na vstupenku za 900 korun mohou jít dva dospělí a dvě děti. Za zvýhodněnou cenu potom lze dokoupit až 2 další dětské vstupenky. Čím více malých slávistů tedy s sebou přivedete na fotbal, tím získáte výhodnější cenu oproti běžnému vstupnému do ostatních sektorů. Rodinná vstupenka lze koupit pouze na pokladnách nebo na vyžádání na emailu vstupenky@slavia.cz, důvodem je zajištění obsazení sektorů 225-226 výhradně rodinami s dětmi. Dětská vstupenka platí pro děti do 14 let věku včetně.

Vstupenky pro osoby pohybující se na vozíku

Pokud si chcete koupit lístky pro osobu pohybující se na vozíku a její doprovod do sektorů H1, H2 a H4, napište nám prosím o vstupenky na email vstupenky@slavia.cz.

VIP VSTUPENKY:

VIP vstupenky na ta nejlepší místa na slávistickém stadionu s výborným pohoštěním vybírejte právě teď ve variantách Gól Klub a Legenda Klub.

  • Gól Klub zahrnuje prémiový catering vč. neomezené konzumace nealkoholických nápojů, vína a piva. Tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny s vlastním VIP vstupem.
  • Legenda Klub zahrnuje bufetové menu a neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů,vína a piva. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, tato sedadla se nachází v řadách 4-7 centrální části hlavní tribuny.

Pokud budete mít zájem o jednorázový pronájem VIP boxu pro 10-12 osob, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na hospitality@slavia.cz.

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU V EDENU!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Čtsa, www.slavia.cz