Na výstavišti PVA EXPO PRAHA začíná podzimní sezona!

Milí přátelé,

již příští týden začíná na výstavišti PVA EXPO PRAHA podzimní veletržní sezona! Podzim tak bude zalitý září reflektorů a stovky vystavovatelů budou opět ukazovat, kam člověk posunul hranice svých dovedností a co dnes znamená odbornost a specializace. Vezměte rodinu a přijďte na veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Nechte si poradit, jak moderně stavět, rekonstruovat, zabezpečovat i čerpat dotace, na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH. Poznejte nejnovější trendy na veletrhu nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Udělejte si dokonalý přehled o novinkách ve stomatologii na PRAGODENTU. Nebo přihlaste mladé řidiče na bezplatné školení automobilky Ford, které je naučí zvládat krizové situace za volantem. Těšíme se na vás v Letňanech!

 

Zkrášlete svůj domov dekoracemi
​​​​​​​od českých i zahraničních výrobců

Inspirujte se u profesionálů a pokochejte se, čím vším je možné vyzdobit domácnost i komerční prostory, a udělat tak každý den příjemnějším. Ve dvou výstavních halách veletrhu FOR DECOR & HOME najdete 7.–9. září dekorace a dárkové předměty s vánoční i celoroční tematikou. Část vystavených výrobků je možné zakoupit přímo na místě.
​​​​​​​

FOR DECOR & HOME

>> Chci si koupit vstupenku <<

Poraďte se s odborníky, jak stavět, rekonstruovat i čerpat dotace

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH každoročně navštíví desítky tisíc lidí. Letos nabídne v termínu 19.–23. září pět výstavních hal se stovkami expozic. K dispozici vám budou i oblíbená bezplatná poradenská centra, ve kterých vám odborníci poradí, jak moderně stavět, rekonstruovat, vytápět, zabezpečovat proti zlodějům i čerpat dotace.

FOR ARCH

>> Chci si koupit vstupenku <<
 
 

Objevte  to nejlepší
ze světa nábytku a interiérů

Trendy v interiérovém designu se stále mění. Přijďte se podívat, co je právě in, na největší podzimní český veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Expozice renomovaných výrobců a prodejců pro vás budou připraveny 19.–23. září. Se vstupenkou můžete v přilehlých halách navštívit i stavební veletrh FOR ARCH. 

​​​​FOR INTERIOR

>> Chci si koupit vstupenku <<

Poznejte, jak vypadá
moderní stomatologie

29. ročník veletrhu PRAGODENT představí novinky a technologie, které by neměly chybět v žádné moderní ordinaci. Ve třech výstavních halách bude 12.–14. října prezentovat své produkty a služby více než 140 vystavovatelů! Souběžně se uskuteční také PRAŽSKÉ DENTÁLNÍ DNY, které organizuje Česká stomatologická komora.

PRAGODENT

>> Chci si koupit vstupenku <<
 
 
 

Navštívit můžete také:

Sběratel: Na největší setkání sběratelů ve střední a východní Evropě přijede 8.–9. září přes 240 vystavovatelů. Zakoupit budete moct poštovní známky, mince, bankovky, pohlednice, minerály, drahé kameny, staré akcie, reklamy, autogramy apod. Více informací na www.sberatel.info/veletrh-sberatel/.

 

Ford Driving Skills for Life: Máte doma mladého řidiče ve věku 18–24 let a vždy máte pochopitelný strach, když odjíždí kamkoliv bez vás? Přihlaste ho ZDARMA na praktické školení automobilky Ford, které ho 30. 9. – 1. 10. naučí zvládat krizové situace za volantem. Více informací na www.forddsfl.cz.

 

BAZÁREK FOR KIDS: 20. října můžete zpeněžit nepotřebné dětské oblečení, ze kterého vaše děti již vyrostly, nebo hračky i jiné dětské potřeby, které vám doma bez využití zbytečně zabírají prostor. Zajistěte si prodejní místo na veletrhu FOR KIDS ZDE. Více informací na www.forkids.cz.

 
 
 
 

Aktuality a podrobné informace o plánovaných akcích
​​​​​​​na výstavišti PVA EXPO PRAHA najdete na našem webu www.pvaexpo.cz.

Toto obchodní sdělení bylo odesláno na e-mailovou adresu: kunc.ctsa@quick.cz
Odesílatelem je společnost ABF, a.s. V případě, že již nechcete odebírat
obchodní sdělení společnosti ABF, a.s., můžete se odhlásit kliknutím zde.

© 2023 ABF, a.s.