LFA opět rozjíždí podcast SMART FOOTBALL. Prvním hostem byl šéf technických delegátů

Ligová fotbalová asociace opět přichází s vlastním oficiálním podcastem pod názvem SMART FOOTBALL. Obsah se zaměří na aktuální témata, zajímavosti ze zákulisí LFA či nevšední příběhy. Moderovat ho bude nově ředitel komunikace a PR LFA Pavel Jahoda.

Podcast SMART FOOTBALL se pod hlavičkou LFA poprvé objevil v roce 2021 a doposud má za sebou šest vydaných epizod. Dlouhodobým cílem tohoto audio formátu je nabídnutí pohledu do zákulisí Ligové fotbalové asociace a profesionálních klubů, diskuze nad využitím moderních technologií, vyprávění nevšedních příběhů a další zajímavá témata. V tomto směru se ani do budoucna nic nezmění.

„Chceme tuto platformu využít jako další možnost, jak fanouškům českého fotbalu a FORTUNA:LIGY i FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vysvětlit některá aktuální a zajímavá témata více dopodrobna. Je to další krok, kterým se snažíme ukázat větší otevřenost vůči veřejnosti. To je umocněno i tím, že dáváme lidem na Twitteru (X) příležitost se hostů zeptat na otázky,“ řekl ředitel komunikace a PR LFA Pavel Jahoda, který pozici moderátora převzal od obchodního a marketingové ředitele LFA Daniela Hajného.

Důkazem snahy přinášet vysvětlení aktuálních témat je první host, kterým byl Emil Ubias, předseda Komise technických delegátů LFA. A právě pozice a činnost technických delegátů LFA na stadionech při zápasech F:L a F:NL se stala v posledních týdnech mezi fanoušky výrazným bodem zájmu.

„Věřím, že právě podcast s Emilem Ubiasem pomůže fanouškům pochopit, jak funkce technického delegáta LFA na zápasech F:L a F:NL vypadá, co všechno takový člověk na zápasech musí dělat a jaké tresty klubům hrozí, pokud nesplní jasně dané kritéria a podmínky,“ dodal Jahoda.

Podcast SMART FOOTBALL bude vycházet přibližně jednou za měsíc na všech podcastových platformách. V některém z dalších dílů se zaměří na projekt e:Ligy či na oficiální míč F:L a jeho vliv na hru z pohledu samotného ligového fotbalisty.

Spotify → https://open.spotify.com/show/6F1kOdrXIu3eZxWj6kzWYt

Apple → https://podcasts.apple.com/us/podcast/smart-football/id1593655826

Google → https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy50cmFuc2lzdG9yLmZtL3NtYXJ0LWZvb3RiYWxs

Pocket Casts → https://pca.st/cb66o2ia

Deezer → https://www.deezer.com/us/show/3122122

Kde si poslechnout podcast SMART FOOTBALL?

Jahoda, Ředitel komunikace a PR