Klokani chtějí zůstat v první šestce 20.7.2023

Uplynulá sezóna  ve Fortuna: lize byla pro Bohemians mimořádně úspěšná. Čtvrté místo  posunula tým z Ďolíčku do Evropské konferenční ligy. Téměř po 40 letech se opět podívá do fotbalové Evropy. 

Cílem vršovickeho klubu je udržet se v nejvyšší soutěži v první šestce. Ze sedmi odchodů nejvíc trenéra Veselého mrzí konec hostování.  Jedličky, Čermáka a Drchala, na druhé straně je spokojen s příchody  Hrubého, Hybše, Kozáka, Reichla a návrat Valy z hostování. Všichni se  v šesti přípravných zápasech, z nichž čtyři byly vítězné, jeden remizový a pouze s Osijkem 2 :3 prohraný, ukázali v dobré formě. A vedení klubu věří, že v dobré formě zůstane i trenér Veselý, kterému byla prodloužena smlouva.U týmu zůstane ještě tři roky.

 Ačkoliv klub vyvinul nemalé úsilí, aby zápasy Konferenční ligy mohl hrát v Ďolíčku, neuspěl. Proto bude hrát domácí zápasy na Spartě. Ještě než sehraje příští čtvrtek s Bodó úvodní zápas, je pro trenéra důležité zahájení  Fortuna: ligy v Pardubicích. Dobrý výsledek by byl nejlepším počinem před vstupem na evropskou scénu.

  Na tiskové konferenci byla také informace o posledních úpravách na stadiónu před zápasem s Teplicemi, ale mluví se i o velké přestavbě Ďolíčku a proto nastanou jednání s magistrátem hl. města.

Přímý přenos na YouTube kanále Bohemka TV můžete sledovat přímo pod tímto článkem.

Bohemka TV

Čtsa. ph., kc. Zdroj: www.bohemians.cz