David Odstrčil s Tarou Bohak vybojovali 3. místo

Na Mistrovství světa profesionálů ve standardních tancích!

Poprvé v historii českého tanečního sportu stanul český taneční pár na stupních vítězů na Mistrovství světa profesionálů ve standardních tancích a získal bronzovou medaili. Mistrovství světa se konalo v neděli 7. května v zaplněné sportovní hale Žalgiris Arena v litevském Kaunasu s kapacitou 3000 diváků. Soutěže se zúčastnilo 20 tanečních párů z 13 zemí.

V bouřlivé atmosféře zvítězil domácí taneční pár Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva. Druhou příčku obsadil lotyšský pár Edgars Linis – Eliza Line. A třetí čeští reprezentanti David Odstrčil – Tara Bohak. Na soutěž v Kaunasu budeme určitě rádi vzpomínat, protože se nám podařilo splnit rovnou dva cíle po našem titulu mistrů světa v kombinaci. A to bylo dostat se do finále Mistrovství světa ve standardních tancích a zároveň získat medaili, což se podařilo!” reagoval s nadšením David Odstrčil a Tara Bohak jej doplnila: Jsem ráda, že se podařilo dostat se do finále a ještě radši, že to rovnou cinklo. Ziskem bronzové medaile jsem si zkompletovala sbírku, když už mám doma zlato i stříbro z mistrovství světa.”