Nesmíme pustit Bohemians do vedení 

Do Edenu přijíždí čtvrtý tým tabulky, který bude mít o motivaci postaráno. Porazit rivala z Vršovic, odčinit prohrané semfinále MOL Cupu a předvést se před početnou skupinou svých fanoušků. „Předpokládám, že to bude stejně náročný zápas, jako bylo pohárové semifinále. Utkání jsme si rozebrali po všech stránkách, výkon z naší strany nebyl špatný, ale soupeře jsme dvakrát pustili do vedení a pak jsme výsledek doháněli. Z toho se musíme poučit,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský. Na otázky fanoušků v preview odpovídal Oscar Dorley a dozvíte se třeba, kdo tým nejvíc motivoval před derby anebo s jakým spoluhráčem si nejvíc rozumí.

Na vršovické derby pojeďte vlakem!

Nechte auto doma a pojeďte na zápas vlakem, který staví přímo u stadionu! Na utkání proti Bohemians budou posíleny spoje S9 ve směru Benešov u Prahy. K posílení dojde před zápasem i po něm a vlaky zastavují ve stanici Praha-Eden dvakrát za hodinu. Mimořádně v Edenu zastaví i rychlíky z Českých Budějovic v 16:05, 17:05 a 18:05 a rychlík v opačném směru s odjezdem ve 20:53. Uživatelé mobilní aplikace Vlakem na výlet mohou navíc získat na zastávce Praha-Eden v den utkání 5 bodů do věrnostního programu Českých drah. 

Přijďte dnes dřív a zastavte se v naší fanzoně před vstupem č. 2. Tři hodiny před výkopem v ní najdete bohaté občerstvení z foodtrucků, těšit se můžete i na stánek s langoši a slávistické donuty. K občerstvení si můžete koupit pivo z Pivovaru Bašta a ve fanzoně vám budou k dispozici i stoly a lavice k posezení a hudba. A pokud si budete chtít zakoupené občerstvení vzít s sebou na stadion, požádejte obsluhu o jeho označení a posléze využijte turniket označený pro vstup s občerstvením z fanzony. Pokud dáváte před pivem přednost vínu, tak ho spolu s vinným střikem najdete na třech stáncích Kavárny u vstupu č. 1, 2 a v koridoru Tribuny Františka Pláničky.

Čtsa, zdroj: www.slavia.cz, foto: www.sportovnizurnal.cz