Trénink před Plzní bude přístupný fanouškům!

Před důležitým utkáním o čelo tabulky proti Plzni nabízíme fanouškům možnost přijít podpořit hráče na předzápasový trénink. Vstup na trénink bude zpoplatněn, výtěžek ze vstupného poputuje na konto sdružení Donor.

Otevřený trénink A-týmu ve Fortuna Areně proběhne v pátek 10. března od 16 hodin. Nenechte si ujít unikátní příležitost vidět hráče při tréninku a zároveň je podpořit před stěžejním ligovým zápasem proti Plzni, který se hraje v sobotu 11. března od 18:00

Vstup na trénink bude zpoplatněn pro všechny fanoušky, veškerý výtěžek ze vstupného věnujeme na konto spolku Donor, se kterým Slavia dlouhodobě spolupracuje a který pomáhá dětem z motolské dětské transplantační jednotky. Každý si může při nákupu vstupenky zvolit výši příspěvku, kterým chce Donor podpořit, a to 50, 100, 200, 500 nebo 1000 korun.

Prodej vstupenek byl zahájen v pondělí 6. března ve 14 hodin online na webu Ticketportalu, na pokladnách u vstupu č. 4 bude možné lístky zakoupit v pátek před tréninkem a po jeho začátku od 14 do 16:30. Online prodej je osvobozen od manipulačního poplatku. Vstupenky nebudou na konkrétní místo.

Pro sledování tréninku budou fanouškům vyčleněny sektory 105 – 110 na Tribuně Sever, vstup na stadion bude možný od 15:30 přes turnikety vstupu č. 1. Fanouškům budou k dispozici stánky s občerstvením.

Slávisti, těšíme se na vás!

www.slavia.cz