LIBOR VARHANÍK SE UCHÁZÍ O POZICI PŘEDSEDY EVROPSKÉ ATLETIKY

Předseda Českého atletického svazu a místopředseda Evropské atletiky Libor Varhaník oznámil, že se uchází o pozici předsedy Evropské atletiky.  

Volba předsedy proběhne při příležitosti Kongresu Evropské atletiky, který se bude konat 22. dubna v srbském Bělehradě. Volit se bude předseda, tři místopředsedové a třináct členů Rady s mandátem na další čtyři roky.

Varhaník na svých webových stránkách libor4president.com vysvětluje svou motivaci ucházet se o vedení Evropské atletiky: „Mé manifesto a videa vysvětlují, proč jsem se rozhodl kandidovat a proč věřím, že mám znalosti, zkušenosti a energii vykonávat takovou pozici. Dotýkám se v nich výzev, kterým byl měl náš sport čelit a vysvětluji, jak bychom se jim z mého pohledu měli postavit a jak náš sport vylepšit tak, aby odpovídal dnešním trendům a byl inspirací a vášní především pro mladou generaci.“

Na webové stránce libor4president.com najdete: Manifesto postavené na čtyřech základních pilířích. Detailní CV.

Video zaměřující se na klíčové otázky atletiky i navrhovaná řešení (postupně budou další následovat)

Vyjádření od podporovatelů

Dále zde najdete postupně nejnovější informace z probíhající předvolební kampaně.

Více informací na www.libor4president.com.

V případě Vaši dotazů či zájmu o rozhovor s předsedou Českého atletického svazu související s kandidaturou na pozici prezidenta Evropské atletiky se obracejte na Karolínu Farskou: karolinap@atletika.cz, 606/659 366.

Petr Jelínek, Oddělení komunikace / Communications Department

ČAS,