ZAHŘEJEM SE NA VIKTORCE: I NA TUTO NEDĚLI JE PŘICHYSTANÝ BOHATÝ PROGRAM

Nedělní odpoledne opět společně strávíme tam, kde je nám nejlíp – na Viktorce! Od 15:00 totiž v Doosan Areně vyzveme České Budějovice. Věříme, že vás dorazí hodně a vytvoříte nám vítěznou atmosféru. Kromě fotbalu tady na vás čeká bohatý doprovodný program.

Na stadionu pro vás bude opět připravena rozšířená nabídka teplých nápojů (čaj, káva, kakao se šlehačkou nebo horká hruška a jablko Granini), které budou k dostání na třech speciálně přidaných stáncích, kdy jeden bude na hlavní tribuně, druhý na protilehlé tribuně a třetí v sektoru V. Jeden vybraný nápoj navíc bude naše obsluha roznášet na stadionu i v průběhu zápasu (hlavní a protilehlá).

Přímo u zmíněných tří speciálních stánků bude k dispozici také QR kód, který si fanoušci budou moct načíst ve svých chytrých telefonech a hlasovat přes něj o nejlepší teplý nápoj. Je to pro nás důležitá zpětná vazba do budoucna. Každý hlasující se navíc automaticky zapojí do soutěže, z níž vybereme tři vítěze, jenž obdrží malý dárek od klubu.

I nadále potom platí akce ve Viktoria shopu pro všechny permanentkáře a majitele balíčků vstupenek na první tři jarní domácí zápasy FCVP, kdy si tito fanoušci mohou po předložení ve fanshopu zakoupit rukavicečepicemikinupodsedák či speciální hřejivý polštářek za speciální výhodnou cenu.

Stejně jako před zápasem s Hradcem se nebudou rozcvičovat jen hráči ale za doprovodu našeho DJe i fanoušci. A o poločase se můžete (legálně) dostat až na samotnou hrací plochu. Zakupte si magazín Viktorián a pokud právě jeho číslo vylosujeme, budete si moci zakopat na branku přímo před viktoriánským kotlem. A navíc si zasoutěžíte o skvělé ceny. 

Pokud už máte vstupenku, těšíme se na vás, a pokud ne, jsou stále k dispozici, a to ať už osobně na prodejních místech Plzeňské vstupenky nebo online. Tak neváhejte!

Vidíme se v neděli.

Další informace na: www.fcviktoria.cz