Liga se pomalu blíží! 🔜 Vezměte na fotbal i svoje blízké! 🙌

jarní start FORTUNA:LIGY se blíží a Viktorku čeká první domácí utkání již v sobotu 28. ledna od 15:00, kdy v Doosan Areně přivítáme Hradec Králové. Rádi bychom vás nejen na tento duel rádi pozvali, a proto jsme nachystali speciální nabídku balíčků vstupenek na první tři domácí zápasy, kdy ke dvěma zakoupeným vstupenkám obdržíte jednu zdarma. (Balíček zakoupíte ZDE).

A navíc si po předložení zakoupeného balíčků můžete pořídit například zimní čepice, rukavice, podsedáky, nákrčníky a další věci za speciální akční cenu. Stačí balíček předložit ve Viktoria shopu. (Kompletní nabídku si prohlédnete ZDE).

Na závěr vám přímo z Benidormu zasílá vzkaz náš záložník Adam Vlkanova, který už nedočkavě vyhlíží start ligového jara. „Zápas s Hradcem pro mě samotného bude hodně speciální a už se na něj moc těším. Samozřejmě chceme vyhrát a začít tak jaro úspěšně! Budu moc rád, když přijdete a třeba se nám podaří Doosan Arenu vyprodat, to by byla fantastická věc a skvělá podpora pro nás na hřišti. Zdravím vás ze španělského soustředění a slibuji, že vás budeme chtít našim výkonem pořádně zahřát,“ říká „Vlčák“.

Viktoriáni