INFORMACE KE STREAMU ZÁPASU VIKTORKY S FERENCVÁROŠEM

Fanoušci Viktorky mají možnost sledovat dnešní přípravný duel s Ferencvárošem ze španělského Benidormu. Přinášíme informace, jak je možné stream spustit.

Přípravný duel ve španělském Benidormu má výkop v 15:00 a odehraje se přímo v areálu hotelového komplexu, kde jsou viktoriáni ubytováni a kde trénují.

Po dohodě s maďarským klubem bude z tohoto zápasu připraven živý přenos, který bude zpoplatněný symbolickou částkou 250 HUF, což je přibližně 15 korun a výtěžek půjde na podporu Nadace Alberta Flóriána, což byla legenda maďarského klubu a držitel Zlatého míče.

Přístup ke streamu bude na tomto odkazu: meccsjegy.fradi.hu Zde si zvolíte přepnutí stránky do angličtiny (v pravém horním rohu), provedete jednoduchou registraci a po zaplacení poplatku (online přes platební kartu) budete moci sledovat přenos utkání.

„Jsme rádi, že se podařilo stream touto formou zajistit. Podmínky pro výrobu přenosu přímo v tréninkovém areálu jsou totiž velmi složité a až dnes dopoledne se podařilo najít vhodné technické řešení ohledně umístění kamer, připojení k síti a dalších technických požadavků. Věříme tedy, že i naši fanoušci přispějí symbolickou částkou nadaci našeho dnešního soupeř a budou tak moci sledovat tento duel,” řekl mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Na klubových kanálech samozřejmě po zápase přineseme sestřih důležitých momentů a ohlasy viktoriánů.

Už máte speciální balíček 2+1 vstupenka zdarma? Pokud ne, pořídíte jej ZDEZAHŘEJEM SE NA VIKTORCE!

Mgr. Václav Hanzlík, Ředitel komunikace
Head of communication, www.fcviktorie.cz