Začíná reprezentační kemp v Českém Dubu, z turnaje budou živé přenosy

Český Dub – Drobné úpravy doznala finální nominace české reprezentace na přípravný kemp, který v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu začíná ve čtvrtek a potrvá do pondělí. Čtyřiadvacet českých reprezentantů rozdělených do dvou týmů tam absolvuje několik tréninků a také turnaj, v němž se střetnou ještě s Ukrajinou a Anglií.

 Vzhledem k nemocem vypadli na poslední chvíli z nominace brněnský brankář Dominik Kunický, jihlavská dvojice Daniel Kavka, Richard Svoboda a Daniel Kasal z Mostu. Místo nich míří na sever Čech plzeňský gólman Daniel Adamovič, Miroslav Verner z pražské Hanspaulky, David Macháček z Korábu Praha a Michal Galus z Olomouce Mighty Ducks.

I tak měli tvůrci národního týmu co dělat, aby vybrali finální nominaci. „Potenciálních hráčů jsme tam měli víc, ale to už bychom se pohybovali kolem čtyřiceti lidí. Výběr se nám líbí, byť každá nominace je těžká,“ přiznal český trenér Stanislav Bejda.

V dresu ukrajinské reprezentace se objeví také Petro Bodnaruk, který v Superlize malého fotbalu obléká dres Plzně.

V pátek a v sobotu se odehraje mezinárodní klání, které ve dvě hodiny odpoledne odstartují první český výběr proti Anglii, po nich přijde na řadu duel Ukrajiny a druhého českého týmu, následuje zápas Anglie s Ukrajinou a od osmi hodin večer bitva dvou českých celků.

Sobotní program začne v půl desáté dopoledne a po dohrání zbylých dvou utkání v systému každý s každým následují zápas o třetí místo a od půl čtvrté odpoledne finále.

Ze všech utkání připravuje Asociace malého fotbalu České republiky živé přenosy, které můžete sledovat na YouTube kanálu Malý fotbal. V Českém Dubu bude testovat novou technologii, takže prosím omluvte případné technické potíže.

Veškeré aktuální informace a výsledky jednotlivých utkání naleznete postupně v tomto článku.

Rozpis zápasů

Pátek 9. prosince:

14.00: Česká republika 1 – Anglie

15.30: Ukrajina – Česká republika 2

18.30: Anglie – Ukrajina

20.00:  Česká republika 1 – Česká republika 2

Sobota 10. prosince:

9.30:  Česká republika 2 – Anglie

11.00: Ukrajina – Česká republika 1

14.00: zápas o 3. místo

15.30: finále

Česká nominace na reprezentační kemp

Brankáři: Ondřej Bíro (Most), Jakub Stehno (Koráb Praha), Ondřej Beran (Partyzan Příbram), Daniel Adamovič (Rytíři Plzeň)

Hráči do pole: František Hakl, Stanislav Mařík, Jiří Sodoma, Miroslav Verner (všichni Hanspaulka Praha), Lukáš Kaďorek, Vojtěch Pazdera, Jan Šuba, Michal Galus (všichni Olomouc Mighty Ducks), Milan Šídlo, Michal Vávra, David Macháček (všichni SC Koráb Praha), František Belej, Jiří Junek, Ondřej Drašnar (všichni Partyzan Příbram), Jaromír Frébort, Ondřej Moučka (MF Baník Ostrava), Jan Koudelka (MF Blanensko), David Presl (Vikings Brno), Jiří Míča (Jihlava), Jakub Polák (Most)

YouTube kanálu Malý fotbal:
https://www.youtube.com/@malyfotbal1051/streams

Čtsa, Jaroslav Kára.