Bohemka si vede v Tipsport lize dobře

Fotbalisté Bohemians vyhráli skupinu B po velice aktivní hře s devíti body a brankovým skórem 10:5. Zároveň v pořadí turnaje si „Klokani“ vybojovali první místo před druhým Brnem, které ve skupině E vyhrály tři zápasy, rozdílem v gólovém skóre, takže rozhodoval počet gólů, ale „Klokany“ jich nastříleli vic. První místo ve skupině může ještě vybojovat Mladá Boleslav, která před závěrečným utkáním s druholigovým Varnsdorfem získala šest bodů, skóre 6:2.
Klokany vyhráli závěrečný třetí zápas v Tipsport lize v Xaverově v pražském derby nad týmem třetí ligy Viktorce Žižkov 3:1. Liberec vyhrál s druholigovým Táborskem 6:2. Olomouc ve skupině D prohrál se Skalicí 0:5, obdržel gólový debakl.
Tipsport Liga Skupina B:
FC SILON TÁBORSKO – FC Slovan Liberec 2:6 (2:4)
Góly: 41. 44. Sojka – 12. Rondič, 14. Višinský, 25. Winkler, 35. Kozák, 56. 65. Buren.
Táborsko: Pastornický – Navrátil, Černický, Mach, Plachý, Varačka, Sojka, Kosek, Alexandr, Kone, Šasinka
Liberec: Stejskal – Winkler, Prebsl, Mikula, Fukala – Polyák, Lexa, Višinský, Rondič – Kozák, Juzvak.
BOHEMIANS PRAHA 1905 – FK VIKTORIA ŽIŽKOV 3:1 (1:1)
Góly: 4. Mužík, 46. Dostál, 76. Drchal – 29. Hönig. Rozhodčí: Zaoral – Antoníček, Lakomý. Diváků: 180.
Bohemians: I. poločas: Kouba – Köstl, Hůlka, Krch – A. Kadlec, Jindřišek, Morávek (24. Novák), Nový – Beran, Vrána – Mužík
2.poločas: Kouba – A. Kadlec, Křapka, Vilotić – Dostál, Farkaš, Jánoš, Vala – Zeman, Novák – Drchal.
FK Žížkov: Švenger (46. Myška) – Bazal, Březina, Tregler, Muleme – Žežulka (63. Klusák) – Hönig, Kadlec (66. Král), Jirásek (80. Kabancov), Štrombach (63. Jankovský) – Petráň.