YOUTH LEAGUE: LÍSTKY NA DOMÁCÍ DUEL S BAYERNEM JDOU DO PRODEJE

V Mnichově se viktoriánům splnil sen. Naše devatenáctka totiž po senzačním obratu dokázala zdolat Bayern na jeho vlastní půdě! A již za týden ho vyzvou k odvetě v Přešticích. Vy si již od zítřka můžete na zápas kupovat vstupenky.

Mužstvo Ondřeje Šimla bylo v první části utkání, hraném v FC Bayern Campus, dlouho lepší. Své šance ale nevyužilo a tak udeřil soupeř. Ten se prvním vstřeleným gólem v 69. minutě dostal na koně a pro červenomodré barvy to vypadalo bledě. Tím spíš, že museli hned dvakrát nevynuceně střídat.

Pak ale přišel závěr zápasu jako z toho nejkrásnějšího snu. V 87. minutě totiž vyrovnal Milan Krůta a Západočeši sahali po cenném bodu. Ten jim ale nestačil, v nastaveném čase totiž síť rozvlnil stoper Jan Paluska a zařídil Viktorce výhru! „Ten gól si budu pamatovat až do konce života!“ zářil po zápase vítězný střelec.

Viktoriáni nyní mají možnost pokusit se o podobný výsledek i na domácí půdě v Přešticích, kde Bayern vyzvou ve 13 hodin. Od čtvrtečních 9 hodin si můžete na pokladnách za severní věží Doosan Areny (u Viktoria shopu) pořizovat vstupenky na utkání. Jejich cena je 100 korun, je možné za ně platit POUZE v hotovosti a jejich počet je vzhledem k pravidlům UEFA omezen.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN
Pátek 9:00-17:00
Sobota 9:00-17:00
Neděle 9:00-17:00

„Uděláme všechno proto, aby se nám opět povedlo Bayern porazit. Ale všichni tomu musí obětovat maximum,“ má jasno trenér Šiml. „Když jsme vyhráli na Bayernu, věřím, že to zvládneme i doma,“ říká záložník Pavel Hašek.

Stále v prodeji jsou i vstupenky na večerní utkání Ligy mistrů v Doosan Areně.

Čtsa, zdroj: www.fcviktoria.cz