Vyprodáno! České reprezentaci bude proti Portugalsku fandit zaplněný Eden

Praha, 15. září 2022 – Domácí zápas české fotbalové reprezentace proti Portugalsku v rámci elitní skupiny Ligy národů UEFA je více než týden před výkopem vyprodaný. Posledních několik set vstupenek vykoupili fanoušci v doprodeji během středečního odpoledne.

Tým kolem kapitána Tomáše Součka požene proti Portugalsku v sobotu 24. září vyprodaná Fortuna Arena (domácí stadion SK Slavia Praha), tedy necelých 19 tisíc fanoušků. Všechny sektory s výjimkou těch pro hostující fanoušky jsou vyprodané, a žádný další prodej vstupenek tak už probíhat nebude.

„Čeká nás velmi těžký, ale také atraktivní zápas. O tom vypovídá i fakt, že je utkání takto dlouho dopředu vyprodané. Udržet se mezi nejlepšími v Lize národů by pro nás byl velký úspěch, pro který ze sebe každý člen týmu vydá maximum. Fanouškům za zájem samozřejmě moc děkujeme a už teď se všichni na zápas těšíme,“ uvedl trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý.

Reprezentace chystá před zápasem také už tradiční Fortuna Fanpark. Kromě koncertů, rozhovorů s fotbalovými i nefotbalovými hosty, autogramiádami nebo soutěžemi, připravil národní tým několik novinek. Hned ve 14:00 začne akce pro dětské fanoušky – po předložení zápasové vstupenky dostanou dres české reprezentace zdarma. Akce bude platit do 15:00, nebo do rozdání zásob tisíce kusů.

Národní tým také představí nové maskoty a fanoušci si naplno budou moci vyzkoušet novou Fankartu, kterou už teď s množstvím výhod mohou stahovat do svých mobilních peněženek.

Reprezentace v červnu porazila Švýcarsko 2:1 a remizovala se Španělskem 2:2. Následně shodně prohrála 0:2 v Portugalsku a ve Španělsku. V tabulce je tak třetí bod před Švýcarskem. Nejhorší tým skupiny sestoupí v dalším ročníku Ligy národů UEFA do ligy B.

Po zápase proti Portugalsku uzavře česká reprezentace své vystoupení v elitní skupině Ligy národů UEFA v úterý 27. září právě proti Švýcarsku v St. Gallenu. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Praha, 15. září 2022 – Domácí zápas české fotbalové reprezentace proti Portugalsku v rámci elitní skupiny Ligy národů UEFA je více než týden před výkopem vyprodaný. Posledních několik set vstupenek vykoupili fanoušci v doprodeji během středečního odpoledne.

Tým kolem kapitána Tomáše Součka požene proti Portugalsku v sobotu 24. září vyprodaná Fortuna Arena (domácí stadion SK Slavia Praha), tedy necelých 19 tisíc fanoušků. Všechny sektory s výjimkou těch pro hostující fanoušky jsou vyprodané, a žádný další prodej vstupenek tak už probíhat nebude.

„Čeká nás velmi těžký, ale také atraktivní zápas. O tom vypovídá i fakt, že je utkání takto dlouho dopředu vyprodané. Udržet se mezi nejlepšími v Lize národů by pro nás byl velký úspěch, pro který ze sebe každý člen týmu vydá maximum. Fanouškům za zájem samozřejmě moc děkujeme a už teď se všichni na zápas těšíme,“ uvedl trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý.

Reprezentace chystá před zápasem také už tradiční Fortuna Fanpark. Kromě koncertů, rozhovorů s fotbalovými i nefotbalovými hosty, autogramiádami nebo soutěžemi, připravil národní tým několik novinek. Hned ve 14:00 začne akce pro dětské fanoušky – po předložení zápasové vstupenky dostanou dres české reprezentace zdarma. Akce bude platit do 15:00, nebo do rozdání zásob tisíce kusů.

Národní tým také představí nové maskoty a fanoušci si naplno budou moci vyzkoušet novou Fankartu, kterou už teď s množstvím výhod mohou stahovat do svých mobilních peněženek.

Reprezentace v červnu porazila Švýcarsko 2:1 a remizovala se Španělskem 2:2. Následně shodně prohrála 0:2 v Portugalsku a ve Španělsku. V tabulce je tak třetí bod před Švýcarskem. Nejhorší tým skupiny sestoupí v dalším ročníku Ligy národů UEFA do ligy B.

Po zápase proti Portugalsku uzavře česká reprezentace své vystoupení v elitní skupině Ligy národů UEFA v úterý 27. září právě proti Švýcarsku v St. Gallenu. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Petr Šedivý
Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace,

Čtsa, zdroj: foto: www.sportovnizurnal.cz