Top4Running oficiálním dodavatelem Českého atletického svaz

Top4Running a Český atletický svaz se dohodli na prodloužení spolupráce včetně velmi oblíbeného portálu Atleti+.

O prospěchu vzájemné spolupráce nepochybuje ani předseda Českého atletického svazu Libor Vahraník. „Český atletický svaz si velmi váží, že dlouhodobá spolupráce ČAS a TOP4Running bude pokračovat i nadále. TOP4Running je důležitým dodavatelem a jsme rádi, že díky úzké spolupráci mají všichni registrovaní členové ČAS možnost prostřednictvím portálu Atleti+ čerpat výraznou slevu na sportovní značky dle svého výběru,“ vzkazuje Varhaník. Sleva pro členy ČAS se vztahuje na všechny sportovní značky a činí 20 %.

Spolupráce mezi Českým atletickým svazem a Top4Running pokračuje úspěšně už několik let, čehož si náležitě cení i Teamsales Director společnosti Top4Running Jan Steiner. „Prodloužení dlouhodobého a strategického partnerství s Českým atletickým svazem vnímáme jako důležité posílení naší pozice nejen v běžeckém segmentu, ale ve sportovním prostředí celkově. Spolupráce s domácí sportovní federací je vždy závazkem, ale máme veškeré nástroje k tomu, že budeme moci i nadále poskytovat kompletní 360 stupňový servis, jakožto největší sklad sportovního vybavení v Evropské Unii. Nadále však upřednostňujeme osobní přístup a poskytujeme slevy pro členy a fanoušky. Především pak program Atleti+ je vzhledem ke své velikosti a způsobu fungování jedinečný,“ vysvětluje Steiner.

Jeho slova pak doplňuje Sponsorship Manager společnosti Jakub Špetlík. „Český atletický svaz realizuje nespočet aktivit, které nám jsou v Top4Running velmi blízké a jsme rádi, že budeme součástí a podpoříme jejich další rozvoj,“ uvádí.

Představení Top4Running

Top4Running je domovem pro všechny běžce. Nezáleží, jestli běháš ve městě, na oválu nebo v terénu, vybavíme Tě běžeckou obuví, která ti padne jako ulitá a bude ti sloužit přesně podle tvých představ. K tomu se u nás můžeš obléct od hlavy až k patě do stylového, a především funkčního běžeckého oblečení, v němž bude zdolávání dalších kilometrů ještě větší radost. Chybět nemůže ani další vybavení jako jsou batohy nebo stále oblíbenější sportovní hodinky. A protože věříme, že na kvalitě záleží, najdeš u nás jen to nejmodernější a nejkvalitnější vybavení od prověřených světových značek, za to ručíme. Existuje milion důvodů, proč běháme a milion způsobů, jak běháme. My věříme, že ať už běháš o světové rekordy, nebo čistě pro zábavu, na atletickém oválu nebo v přírodě, o samotě, nebo s parťákem, pravidelně, nebo jen občas, všechny by nás měla spojovat jedna věc. Radost z běhu. Jako zkušený tým běžců víme, co taková radost obnáší, a proto ji chceme prohlubovat a šířit dál. Aby nás běhalo ještě víc, abychom se stále zlepšovali, aby nás to nikdy nepřestalo bavit. Vyber si svůj produkt na https://top4running.cz/

Petr Jelínek,  Oddělení komunikace / Communications Department

ČAS,