Baseballová Czech Series pokračuje!

Finále Extraligy Czech Series pokračuje čtvrtým a pátým zápasem v neděli a v pondělí. Stav série je 2-1 pro Draky, a tak je jisté, že se bude tento víkend hrát.

Hroši dokázali svého soupeře překvapit v prvním duelu na MBS, když vyhráli v nastavené směně po odpalu Jana Pospíšila. Na domácím hřišti a posléze opět v Brně Komárově se jim už tolik nedařilo.

V neděli ale budou chtít v areálu U Hrocha sérii srovnat a prodloužit finále na další víkend. „Sérii chceme určitě prodloužit i do třetího hracího víkendu,“ potvrzuje Lukáš Ercoli a pokračuje: „Důležité bude porazit jejich nadhazovací eso Juana Jaimeho. Zápasy jsou velice vyrovnané a budou rozhodovat maličkosti, jako vždy ve finále.“

K týmům se už budou moci připojit také juniorští reprezentanti, kteří právě bojují na domácím ME. „První víkend nám ME U18 trochu narušilo, ale jsme rádi, že jsme vyhráli alespoň jeden zápas,“ říká letošní nadhazovačská opora Hrochů.

Draci jsou držiteli 22mistrovských titulů a po roční přestávce jsou připraveni zvednout putovní pohár opět nad hlavu. Svého soupeře a zároveň městského rivala ale rozhodně nepodceňuji. „Bude to určitě velký boj. Jsme na něj připraveni, počítáme s tím, že budeme muset bojovat a chceme vyhrát, takže jdeme do toho,“ říká před pokračováním série head coach Draků Hynek Čapka.

Předchozí výsledky

https://extraliga.baseball.cz/rozpis-vysledky

Evženie Votinská, Czech Baseball Association