Poslední vstupenky proti Portugalsku bude možné zakoupit v září

Praha, 15. srpna 2022 – Vstupenky na očekávaný zápas české fotbalové reprezentace v elitní skupině Ligy národů proti Portugalsku (24. září od 20:45 v Praze) jsou takřka vyprodané. Poslední lístky bude možné zakoupit v internetovém předprodeji ve středu 14. září od 14:00.

Česká reprezentace hraje poprvé v historii v elitní skupině Ligy národů, tedy ve společnosti nejlepších týmů Evropy. V červnu porazila Švýcarsko a remizovala se Španělskem. V září ji čekají poslední utkání ve skupině, a to v sobotu 24. září doma (Praha – Fortuna Arena) proti Portugalsku a tři dny nato v St. Gallenu proti Švýcarsku.

„Portugalsko v čele s Cristianem Ronaldem a dalšími hvězdami je sice silným soupeřem, ale už v červnu jsme si ověřili, že ho můžeme potrápit. Před našimi fanoušky budeme chtít uhrát co nejlepší výsledek. Doma se nám navíc v poslední době dařilo – v hlavě mám skvělé zápasy proti Anglii, Belgii nebo Španělsku, na které budeme chtít navázat,“ řekl trenér Jaroslav Šilhavý.

Mezi fanoušky je o utkání proti Portugalsku mimořádný zájem – od úvodní fáze předprodeje je takřka vyprodané. Poslední vstupenky bude možné zakoupit ve středu 14. září od 14:00 v síti Ticketportal.

Do druhé (a zároveň poslední) fáze předprodeje se dostane přibližně 400 míst se sníženou viditelností, a to s výraznou slevou. Cena těchto lístků bude 1 600 korun (namísto 2 290 korun) a 1 330 korun (namísto 1 890 korun). K dostání budou také maximálně desítky propadlých rezervací za plnou cenu.

Z míst se sníženou viditelností není zcela ideální výhled na hřiště (například nemusí být dobře vidět rohový praporek). Fotbalová asociace České republiky tyto vstupenky do prodeje obvykle neumisťuje, ale v tomto případě chtěla vyjít vstříc fanouškům, kteří lístky v první fázi předprodeje kvůli enormnímu zájmu nezískali.

Vzhledem k nízkému počtu zbývajících vstupenek jde o poslední fázi předprodeje. Na stadionu v den zápasu proti Portugalsku už se lístky prodávat nebudou.

Fotbalová asociace České republiky zároveň varuje všechny fanoušky před nákupem vstupenek z neoficiálních zdrojů (tedy mimo síť Ticketportal). FAČR v minulých měsících zaregistrovala množící se podvody, a takové lístky mohou být neplatné.

Petr Šedivý
Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace