ZÁPAS O SEN JE TADY! VSTUPENKY NA KARABACH JDOU DO PRODEJE

Cesta za vysněnou Ligou mistrů pokračuje! Viktorku čeká v play-off ázerbájdžánský Karabach. Odvetné utkání v Doosan Areně sehrajeme v úterý 23. srpna od 21:00. Přinášíme veškeré informace o prodeji vstupenek, který začíná již v pátek 12. srpna. První, kdo si mohou vstupenky zakoupit, jsou držitelé permanentních vstupenek.

Další postupový večer v Doosan Areně? Něco neskutečného! Účast v play-off Ligy mistrů, jistota Evropské ligy, všichni v červeném, děkovačka a celý stadion na nohou. Prostě od první minuty červenomodré peklo, které hnalo Viktorku za postupem. Téměř 11 tisíc fanoušků a vyprodané domácí sektory, to zkrátka chcete zažít.

A za necelé dva týdny to musíme zopakovat! V odvetě s Karabachem budeme chtít udělat poslední krok k vysněné Lize mistrů. „Doma je to vždycky úžasné a daří se nám. Znovu se to potvrdilo, byl plný stadion a fanoušci byli skvělí. Moc se těším na zápas play-off, protože jsem ho ještě nikdy nehrál. Věřím, že to můžeme zvládnout a dosáhnout našeho cíle – společně oslavit postup do Ligy mistrů,“ říká Lukáš Kalvach den po postupu. „Jsme dva zápasy od obrovského úspěchu, který si neskutečně přejeme a bojujeme o něj,“ burcuje viktoriánskou rodinu i trenér Michal Bílek, který bude opět rovněž spoléhat na vaši podporu!

Viktoriáni, zajistěte si vstupenku co nejdříve, ať vám další skvělý zápas té nejlepší soutěže neunikne.

PŘEDPRODEJ PRO PERMANENTKÁŘE

Jako první mají jako vždy možnost zakoupení své vstupenky držitelé permanentních karet na sezonu 2022/2023. Předprodej pro ně začíná v pátek 12. srpna ve 13 hodin na pokladnách za severní věží našeho stadionu a probíhat bude až do pondělí. Přesnou otevírací dobu pokladen si můžete přečíst v informacích níže.

Vstupenky si mohou věrní permanentkáři kromě našich pokladen pořídit také online na webu permanentka.com. Majitelé celosezonních permanentek se mohou kromě rezervace svých míst těšit také na cenové zvýhodnění lístků při jejich nákupu, které je i nyní minimálně 20 %. Rezervace místa i garance zvýhodněné ceny platí do pondělních 17 hodin. 

Na všechny evropské zápasy dochází jako v minulosti k blokaci míst v sektorech C a D a v částech sektorů S8 a T9. Pro permanentkáře, kterých se to týká, jsme opět připravili předrezervaci jejich míst v jiných sektorech. Pokud budete chtít tato předrezerovaná místa využít, pořídíte si svá místa rovněž pohodlně z domova na permanentka.com. Pokud si budete přát vybrat jiná místa z volných kapacit, je tak možné učinit přímo na pokladnách Doosan Areny případně zavolat na zákaznickou podporu Plzeňské vstupenky na čísle +420 277 012 677, která funguje od pondělí do pátku v čase od 8 do 17 hodin.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN PRO PERMANENTKÁŘE
Pátek, 13:00 – 18:00
Sobota a neděle, 9:00 – 17:00
Pondělí, 9:00 – 18:00

CENY PRO PERMANENTKÁŘE
1. kategorie 710,-
2. kategorie 590,-
3. kategorie 470,-
4. kategorie 330,-

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej vstupenek odstartuje v úterý 16. srpna ve 13:00 na pokladnách Doosan Areny, online na webu Plzeňské vstupenky, a také na jejích prodejních místech. Prodej je omezený na maximální počet pěti vstupenek na jednu osobu. 

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN PRO VOLNÝ PRODEJ
Úterý 13:00 – 17:00
Středa 9:00 – 17:00

(dále až do vyprodání v těchto časech)

CENY PRO VOLNÝ PRODEJ
1. kategorie 890,-
2. kategorie 740,-
3. kategorie 590,-
4. kategorie 420,-

Mgr. Václav Hanzlík, Ředitel komunikace, Head of communication,

FC Viktoria Plzeň a.s.,