Na Spartu s novým dresem!

Nová sezona‚ nové dresy! Sparta vstupuje do soutěžního ročníku 2022/23 v těchto dresech od firmy adidas. Design domácího dresu je založen na tradiční rudé barvě, která je doplněna výraznými černými detaily. Na hrudi září klubové logo. Dresy, které jsou navíc vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů, už nyní zakoupíte v našem fanshopu. Ve fotogalerii se můžete podívat také na venkovní sadu. V minulém roce došlo po 27 letech k obnovení partnerství mezi Spartou a adidasem. Na dresy našeho klubu se tak vrátily tři pruhy, které jsou spjaty s velkými úspěchy z 80. a 90. let.

 

Nyní vám představujeme dresy na sezonu 2022/23. Domácí sada tradičních rudých dresů získává při bližším pohledu „pruhovanou“ dimenzi díky střídajícím se perforacím. Na zadní straně krku najdete nápis Sparta.

Díky technologii AEROREADY a síťovaným panelům odvádějícím vlhkost jsou dresy výrazně pohodlnější pro hráče i fanoušky. Společnou snahou Sparty a firmy adidas je znatelné omezení plastového odpadu. K tomu pomáhá i nový dres, který je plně recyklovaný.

Sparťané budou kombinovat rudé dresy s bílými trenkami a černými stulpnami. Pro prezentaci nového dresu zvolil klub dva členy A-týmu. Jedním z nich je sparťanský odchovanec Martin Vitík, druhým pak Jan Mejdr, který ve Spartě fotbalově vyrůstal a rudý dres znovu oblékl před nadcházejícím ročníkem. Jeho otec Pavel pak právě v rudém trikotu se třemi pruhy firmy adidas vyhrál v 80. letech se Spartou mistrovský titul.

V české lize budou hráči Sparty na hrudi nosit logo generálního partnera společnosti Tipsport, při duelech evropských pohárů a MOL Cupu pak logo firmy T-Mobile.

Dres už nyní zakoupíte ve Fanshopu Letná za 1799 Kč nebo objednáte on-line. Členové Sparta Clubu mají slevu dle úrovně členství. Permanentkáři mají slevu 10 %. Permanentní vstupenky na novou sezonu si můžete zakoupit do 22. července.

Vybavte se novým dresem a přijďte v pondělí na Letnou na Sparta opening!

Čtsa. zdroj: www.sparta.cz