KONEC ONLINE PRODEJE PERMANENTEK A VSTUPENKY NA START SEZONY

Nová sezona pomalu bije na dveře a s ní se blíží nejen ligové zápasy, ale také druhé předkolo Ligy mistrů. Držitelé permanentních karet pro nový ligový ročník mají nyní vůbec poprvé vstup zdarma na utkání proti Helsinkám, ve kterém viktoriáni zabojují o podzimní účast ve skupině evropských pohárů. Nepropásněte příležitost, pořiďte si tu Nejlepší permanentku na sezonu 2022/2023 a buďte u Boje o Evropu! Online prodej permic běží pouze do úterý 19. července.

Úterý bude posledním dnem, kdy bude možné online zakoupit tu Nejlepší permanentku. Můžeme vám tak garantovat dodání permanentek včas před domácím utkání druhého předkola Ligy mistrů. Pokud tu svou ještě nemáte, můžete si jí zakoupit PRÁVĚ TEĎ. Prodej bude poté pokračovat v našem Viktoria shopu během běžných otevíracích hodin.

Před námi je důležitý duel, ve kterém Viktorka zabojuje o svůj návrat do Evropy. Plné ochozy Doosan Areny byly v uplynulém mistrovském ročníku hnacím motorem týmu a budou potřeba i nyní! Pokud již víte, že nebudete moci na zápas přijít, můžete využít systému Nabídni své místo, přenechat svou sedačku dalšímu zájemci, získat ocenění a pomoci k zaplnění stadionu.

Za rohem je také první domácí ligový zápas. Ten svěřenci trenéra Michala Bílka odehrají v Doosan Areně proti Pardubicím v sobotu 6. srpna od 16 hodin. 

Vstupenky na úvodní duel FORTUNA:LIGY budou v prodeji od středy 20. července, kdy se ve 13 hodin zahájí první vlna prodeje v rámci, které si v úvodních deseti dnech můžete lístek pořídit za zvýhodněnou cenu. Druhá vlna bude vzápětí následovat.

Prodej lístků na domácí duel probíhá tradičně online, na prodejních místech Plzeňské vstupenky, a také v našem Viktoria shopu. 

Poslední červencový víkend zahájí hráči FCVP ligový ročník zápasem v Teplicích. Buďte u toho, když mistři vstoupí do nové sezony! Vstupenky do hostujícího sektoru na zápas prvního kola  jsou právě v prodeji ZDE.