SPUŠTĚNA NOVÁ APLIKACE FIM SPEEDWAY

Discovery Sports Events spouští aplikaci FIM Speedway, která fanouškům nabídne dokonalý interaktivní závodní zážitek prostřednictvím jejich smartphonu
– Aplikace je nastavena tak, aby poskytovala živé výsledky, skóre a časy kvalifikačních tréninků během každého tréninku se všemi nejnovějšími zprávami přímo fanouškům – ať už sledují na trati nebo z celého světa
– Vylepšená telemetrie včetně srdečního tepu jezdce a časů holeshotu nastavená tak, aby povýšila aplikaci FIM Speedway na úroveň, kterou ve sportu nikdy neviděli
– Síla bude svěřena do rukou fanoušků, kteří budou porovnávat a porovnávat statistiky svých oblíbených jezdců
Fanoušci Speedway mají novou éru závodění na dosah ruky, protože Discovery Sports Events spouští aplikaci FIM Speedway, kterou si nyní můžete zdarma stáhnout na iOS a Google Play.
Jako součást své 10leté vize pozvednout zážitek fanoušků vytvořil Discovery jednu z nejkomplexnějších plochodrážních aplikací, jaké kdy byly vytvořeny – pro fanoušky, ať už si užívají akci na trati nebo po celém světě, musí být.
Živé výsledky budou k dispozici během závodů během každého závodu FIM Speedway, včetně celkového skóre, výsledků v jednotlivých rozjížďkách a pořadí mistrovství světa FIM Speedway GP.
Fanoušci však mohou díky vylepšené telemetrii přenést svůj zážitek mnohem dál, než je tato tradiční rychlostní data. Aplikace obsahuje živé tlukot srdce jezdce, protože tlak narůstá před každým závodem. Nechybí ani časy holeshotů – fanoušci tak mohou sledovat, kdo jako první zasáhne hranici 30 metrů a vyhraje nejvíce prvních zatáček.
Aplikace také poskytne fanouškům dokonalý způsob, jak sledovat hvězdy Speedway GP během kvalifikačního tréninku, přičemž během tréninku budou k dispozici živé časy kol a navíc uvidíte, kolik kvalifikačních jízd zbývá vašemu oblíbenému jezdci v boji, aby si zajistil první výběr startovních pozic. Speedway GP.
Aplikace FIM Speedway je také dokonalým průvodcem pro všechny jezdce Speedway GP s možností porovnat dva jezdce přímo proti sobě pomocí jejich statistik SGP.
Získejte všechny nejnovější zprávy z celého světa FIM Speedway, průvodce každou událostí FIM Speedway a zjistěte, kde akci sledovat.
François Ribeiro, vedoucí Discovery Sports Events, uvedl: „Dodání nejmodernější aplikace pro novou éru FIM Speedway bylo důležitou součástí naší vize posunout zážitek fanoušků na další úroveň.
„Ať už fanoušci hledají živé výsledky, živé načasování, nejnovější zprávy nebo se prostě chtějí dozvědět něco více o jezdcích a FIM Speedway, aplikace to má pokryté.
„Vyzval bych fanoušky, aby si to stáhli před víkendovým závodem a jsem si jistý, že se stane nedílnou součástí zážitku na FIM Speedway.“
Vyhledejte „FIM Speedway“ na iOS a Google Play a stáhněte si aplikaci.
Kontakty pro média:
FIM
 Isabelle Larivière
 Manažer komunikace
isabelle.lariviere@fim.ch
Discovery sportovní akce
 Laura Bilmanová
 Vedoucí komunikace
laura_bilman@discovery.com
Paul Burbidge
 Mediální delegát FIM Speedway
media@fimspeedway.com
O FIM
FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme) založená v roce 1904 je řídícím orgánem pro motocyklový sport a globálním zastáncem motocyklů. FIM je nezávislá asociace tvořená 115 národními federacemi po celém světě. Mezinárodní olympijský výbor (MOV) ji uznává jako jedinou kompetentní autoritu v motocyklovém sportu. Mezi jeho 50 mistrovstvími světa FIM jsou hlavními událostmi MotoGP, Superbike, Endurance, Motocross, Supercross, Trial, Enduro, Cross-Country Rally a Speedway. Kromě toho je FIM také aktivní a angažuje se v následujících oblastech: veřejné záležitosti, bezpečnost silničního provozu, cestování a ochrana životního prostředí. FIM byla první mezinárodní sportovní federací, která v roce 1994 zavedla Kodex životního prostředí.
O sportovních událostech Discovery
Discovery Sports Events je divize správy událostí vlastněná společností Discovery, která dohlíží na 55 akcí ročně na 5 kontinentech. S 15 lety zkušeností jako Eurosport Events nabízí bohaté odborné znalosti na dvou a čtyřech kolech se zaměřením na závody elektrických aut, motocyklové závody a dráhovou cyklistiku. Působí jako globální promotér a držitel komerčních práv na 6 globálních šampionátů v rámci dlouhodobých vztahů s řídícími orgány, včetně Fédération Internationale de l’Automobile (FIA), Fédération Internationale de Motocyclisme (FIM) a Union Cycliste Internationale (UCI). Na čtyřech kolech propaguje WTCR – FIA World Touring Car Cup a PURE ETCR, první celosvětový šampionát cestovních vozů s čistě elektrickým pohonem, který bude od roku 2022 upgradován na FIA eTouring World Cup. Od roku 2023 bude uveden na trh také průkopnický FIA Electric. GT Championship, nová dlouhodobá platforma pro výrobce k předvádění jejich vlajkových vozů GT a inovativních technologií. Na dvou kolech bude její 10letá aliance s FIM propagovat závody na plochodrážních závodech po celém světě, včetně FIM Speedway Grand Prix, počínaje rokem 2022 kromě propagace mistrovství světa FIM Endurance World Championship pro měsíc
More about this source textSource text required for additional translation informatik
FIM SPEEDWAY