Motokros se vrací do Holic!

Již tuto neděli zaburácí u Hradce Králové motokrosové speciály v rukou nejlepších českých jezdců. Hlavní promotér GoldFren pořádá v neděli 22. května 2022 od 8:30 do 17:00 Mezinárodní motokrosové závody o Československý pohár „Memoriál Michaela Špačka“. Závod po dlouhé covidové pauze proběhne na motokrosové trati v Poběžovicích u Holic ve třídách MX2, MX1 a Veteran.

„Naším přáním je pokračovat v dlouholeté tradici mezinárodních závodů motokrosu v Poběžovicích a podpořit sportovní rozvoj závodiště. Rádi bychom Vás pozvali na závody, které nesou ducha vzpomínky na našeho zesnulého syna Michaela Špačka, který dosahoval výborných výsledků napříč celou Evropou.

Po úspěchu a nabytých zkušenostech v minulých letech i letos pořádáme motokrosové závody v Poběžovicích u Holic. Navazujeme na minulé ročníky, které měly nemalou diváckou účast okolo 3000 diváků během každého ročníku, a zúčastnili se jich jezdci z Německa, Španělska, Rakouska, Slovinska, Slovenska, Itálie a Maďarska.“ řekl pořadatel Stanislav Špaček.
Bližší informace najdete na těchto odkazech:
https://www.motocrossholice.com/memorial-2022/
https://fb.me/e/1Ot6Mt4FG
Petr Drnovský,