Viktoriáni

Náš společný sen se stal skutečností! Ve středu jsme po vítězném utkání s Hradcem oslavili zisk šestého mistrovského titulu v klubové historii! Ty největší oslavy ale teprve přijdou!
V neděli totiž úspěšnou sezonu zakončíme domácím zápasem s Baníkem. Těšíme se, že zaplníte DOOSAN Arenu a užijete si s námi uvolněnou vítěznou atmosféru. Po závěrečném hvizdu dojde k závěrečnému ceremoniálu, při němž nám bude předán pohár pro vítěze FORTUNA:LIGY! I sním se následně přesuneme na Náměstí Republiky, kde náš historický úspěch společně oslavíme.
Zde bude již od 16:00 hodin program s občerstvením a velkoplošné obrazovky, na nichž budou moci zápas s Baníkem sledovat i ti, kteří se na stadion nedostanou.
Zároveň bychom chtěli připomenout stávajícím permanentkářům, že mají ještě týden na to, si zakoupit svá místa na příští sezonu. Rezervace je možná až do pátku 20. května. A 24. května jdou permanentky do volného prodeje. Tak neváhejte, v příští sezoně se totiž pokusíme náš úspěch v lize zopakovat a chceme, abyste u toho byli s námi! Navíc nás čeká předkolo Ligy mistrů a držitelé permanentních vstupenek mají na první utkání vstup zdarma. Ligy mistrů a držitelé permanentních vstupenek mají na první utkání vstup zdarma. Více zjistíte ZDE.   
Vaše Viktorka
Na našich pokladnách, prodejních místech Plzeňské vstupenky či online na webu Plzeňské vstupenky si můžete stále zakoupit lístky na Limbovo finále!
Ať stále vítězí Viktoria! www.fcviktoria.cz