Začne předprodej na zápasy elitní skupiny Ligy národů

Praha, 9. května 2022 – Česká fotbalová reprezentace vstoupí začátkem června do nového ročníku UEFA Ligy národů, ve kterém se představí v elitní lize A. Vstupenky na domácí zápasy proti Švýcarsku (2. června), Španělsku (5. června) a Portugalsku (24. září) se začnou prodávat ve středu 11. května ve 12:00.
Předprodej na tyto zápasy, které se všechny budou hrát v Sinobo Stadium v Praze (domácí stadion Slavie) bude probíhat na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz. Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně čtyři balíčky.
Ve středu 11. května začne prodej Repre permanentek, tedy balíčků s výraznou slevou na všechna tři utkání dohromady. Ve třech cenových kategoriích budou stát 2 490, 3 490 a 4 490 korun. Placení členové Fanklubu navíc dostanou desetiprocentní slevu, neplacení členové pětiprocentní.
Pokud se zápasy nevyprodají, bude ve čtvrtek 26. května následovat druhá vlna předprodeje, a to na jednotlivé zápasy. Lístky na zápas proti Švýcarsku budou stát 890, 1 290 a 1 790 korun, proti Španělsku i Portugalsku pak shodně 1 290, 1 890 a 2 290 korun. Jeden fanoušek si opět může zakoupit maximálně čtyři vstupenky na každý zápas.
Permanentky tedy v jednotlivých kategoriích vyjdou levněji o 980, 1 580 a 1 880 korun.
Vozíčkáři mohou vstupenky objednávat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Zájemci o VIP vstupenky pak na e-mailové adrese hrdinova@stes.cz.
Všechny domácí zápasy nenabídnou pouze elitní evropské soupeře, ale také nový Fortuna fanpark nebo merchandising v nedávno představené vizuální identitě národního týmu.
Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české fotbalové reprezentace.