Superliga malého fotbalu vrcholí. Známe termíny čtvrtfinále

Praha – Dva zápasy, kterého rozhodnou, kdo si zachová šanci na medaili a komu naopak končí sezona. To je čtvrtfinále play-off Superligy malého fotbalu. Osmička mužstev už zná program utkání.
Čtvrtfinále odstartuje v pondělí 16. května v Mostě, Olomouci, Ostravě a o den později také v Příbrami. Program odvet začne v neděli 22. května v Praze, další den pokračuje v Boskovicích a Brně a v úterý 24. května bude znám poslední postupující z duelu mezi Korábem Praha a Baníkem Ostrava.
Ve čtvrtfinále rozhodují získané body, v případě jejich rovnosti následuje prodloužení. Takže pokud každý duel vyhraje jiný celek, dojde na prodloužení 2×5 minut, případně na penaltový rozstřel.
Také semifinále se pak uskuteční na dva zápasy. Jediný zápas o bronz i o zlato v Superlize malého fotbalu hostí Superfinále 25. června v Boskovicích.