Sešívaní odehrají v neděli od 19:00 v 27. kole velice důležité utkání v Plzni o první místo ligové tabulky

Rozdíl jednoho bodu v tabulce FORTUNA:LIGY mají slávisté ve šlágru 27. kola vyzvou v neděli ve Štruncových sadech proti Viktorii Plzeň. V sázce bude zejména prestiž i lepší výchozí pozice do nadstavbové části. „Všichni se těšíme moc, protože je to zápas prvního s druhým. Takové zápasy se v lize hrají jednou za čas. Máme možnost porovnat s Plzní síly a na to se hodně těšíme,“ říká trenér Jindřich Trpišovský
„Bude to opravdu těžký a nepříjemný zápas. Tuhle sezonu hrají dobře. Potřebujeme získat tři body, protože tohle utkání určuje pořadí v lize. Chápeme, že to bude opravdu těžký zápas. Jim stačí jeden bod, ale my potřebujeme tři body. Musí nám do sebe všechno zapadnout, musíme se hodně soustředit. Vím, že to nebude lehké, ale myslím, že vyhrajeme,“ říká Yira Sor.
Sešívané čeká soutěžní zápas po dvoutýdenní reprezentační přestávce. Své povinnosti v národních týmech si plnila takřka polovina kádru. „Je pravda, že jsem cestoval na reprezentační sraz, ale nakonec jsem se od týmu odpojil, protože jsem měl ještě menší problémy. Kvůli tomu jsem zůstal pár dnů doma, odpočinul se a zase a připojil k týmu,“ říká Ivan Schranz.
Trenér Jindřich Trpišovský, Yira Sor, Ivan Schranz před utkáním:
Čtsa, zdroj: www.slavie.cz