V sobotu 26. března a v neděli 27. března otevřeno!

Poslední březnový víkend otevíráme pro veřejnost prostory SLAVIA MUSEUM a STADIUM TOUR. Otevřeno bude v sobotu 26. března a v neděli 27. března vždy od 10 do 18 hodin. Poté se prostory opět na nějakou dobu pro veřejnost uzavřou.
Novinkou mezi exponáty jsou dresy, kapitánské vlajky a další vzpomínkové předměty ze zápasů Evropské konferenční ligy UEFA. 
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně otevírací doby, vstupenek či dárkových poukazů nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu museum@slavia.cz
Vstupenky, dárkové poukazy a EDENka
Vstupenky do Slavia Museum a Stadium Tour lze zakoupit on-line přes Ticketportal zde.
Přímo na stadionu v Edenu ve Fanshopu Slavie si můžete zakoupit dárkové poukazy do Slavia Museum a na Stadium Tour vydané před začátkém této sezony. Poukazy mají platnost do 31. prosince 2022.
V prodeji je Běžná vstupenka pro dospělou osobu (200 Kč), výhodné Rodinné vstupné 2 plus 2 (400 Kč) a Dětská vstupenka pro děti od 6 do 15 let (50 Kč). Děti do 6 let mají vstup zdarma.
Majitelé EDENky mají do prostor Slavia Museum a Stadium Tour vstup také zdarma – svoji kartu vezměte s sebou a předložte ji u vstupu pracovníkovi muzea.

Upozorňujeme návštěvníky, že už není možné uplatňovat vouchery zakoupené přes Slevomat a dárkové poukazy z minulých sezon, kterým skončila platnost 31. ledna 2022.
Těšíme se na vaši návštěvu!