24 hodin pro Ukrajinu

Víme, že Sparta vám na jaře na hřišti zatím nepřinesla příliš fotbalové radosti. Pracujeme na tom, aby se to změnilo. Zároveň si ale uvědomujeme, že společenská odpovědnost našeho klubu nemá žádnou přímou souvislost s aktuálními výsledky. Jen několik stovek kilometrů od našich hranic lidé trpí bezprecedentním násilím a bojí se o životy své i svých dětí. Sparta slíbila, že bude Ukrajincům konkrétními způsoby pomáhat a prostředkem k tomu by měl i projekt, který jsme naplánovali na příští týden.
Půjde o charitativní stream rozhovorů nazvaný „24 hodin pro Ukrajinu“. Ten začne v úterý v 19:00 na našem Youtube a trvat bude bez přerušení až do středečních 19:00. V jeho průběhu vám nabídneme rozhovory s celkem 48 osobnostmi, jejichž srdce bije pro Spartu. Bavit se budeme o jejich vztahu ke klubu i jejich osobních příbězích.

Těšit se můžete na hráče A-týmu Adama Hložka, Dávida Hancka, Ladislava LK37 Krejčího nebo Dominika Holce, dorazí ale například i Lukáš Vácha, Karel Tvaroh, Pokáč, Jan Punčochář, Jakub Podaný, David Lafata, Tomáš Hübschman, Marek Matějovský, Petr Kolečko, Libor Bouček, na dálku se spojíme s brankářem hokejového Calgary Danem Vladařem a účast přislíbila řada dalších zajímavých hostů. Rozhovory budou střídavě po půlhodinách vést klubový reportér Lukáš Pečeně a moderátor našich domácích zápasů Zdeněk Novotný.
Všechny hosty spojuje láska ke Spartě a to, že se rozhodli pomoci dobré věci. V průběhu celého streamu totiž bude možné přes systém ENIGOO přispět na pomoc Ukrajině. Výtěžek akce Sparta využije na pomoc konkrétním lidem na Ukrajině, o jejíž podobě vás budeme dále pečlivě informovat.

24 hodin pro Ukrajinu _ sparta.cz

Přispět můžete už od této chvíle a to ZDE.
Sparťani, je čas, abychom se všichni spojili pro dobrou věc a pomohli trpícím lidem na Ukrajině. Věříme, že se nám spolu s vámi povede!
Čtsa, www.sparta.cz