DOMINIK JANOŠEK ODCHÁZÍ NA HOSTOVÁNÍ DO BANÍKU OSTRAVA

Třiadvacetiletý záložník Dominik Janošek míří na hostování. Po zbytek sezony 2021/2022 bude působit v Baníku Ostrava. Součástí dohody je také případná opce.
Dominik Janošek do Plzně přestoupil v červenci 2018 ze Slovácka, kde následně ještě rok hostoval. Jarní část ročníku 2019/2020 zahájil v dresu plzeňské Viktorky, mimo jiné nastoupil i do duelů evropských předkol proti Olympiakosu a Antverpám. V zimě pak odešel na hostování do Mladé Boleslavi, kde působil i v první polovině následující sezony. Poté hostoval ve Zlíně. V aktuálně probíhající sezoně zasáhl v plzeňském dresu do 20 soutěžních utkání, největší herní vytíženost měl v období srpna a září.
Nyní odchází na hostování s opcí do Baníku Ostrava. „V záložní řadě máme aktuálně opravdu velkou konkurenci a Dominikovo herní vytížení nebylo takové. Shodli jsme se, že hostování v Baníku Ostrava bude v tuto chvíli nejlepším možným řešením pro obě strany. Přeji mu, aby podával kvalitní výkony,“ okomentoval odchod Adolf Šádek, generální ředitel klubu.
Mgr. Václav Hanzlík, Ředitel komunikace, Head of communication, V.Pl.