Pevně věřím v postup

Ve čtvrtek minulý týden v prvním utkání Konfereční ligy proti Partizanu, nebyl nominován Tomáš Wiesner, kvůli disciplinárnímu trestu. Ale už je připraven zasáhnout do odvety a pomoci spoluhráčům otočit zatím nepříznivý vývoj dvojzápasu.
Sparta ve středu dopoledne odlétá k odvetě dvojzápasu Evropské konferenční ligy proti Partizanu Bělehrad. Po prvním utkání, které prohrála 0:1 na pražské Letné se bude snažit vyhrát a postoupit do dalšího kola. Do Srbska z hráčů, kteří jsou na soupisce pro evropské poháry, neletí zraněná trojice Pulkrab, Juliš a Čelůstka.
Sparťany ve středu čeká předzápasový trénink a taky tisková konference na Stadionu Partizana. Ve čtvrtek v 18:45 pak nastoupí k odvetnému utkání proti domácímu týmu. Stadion může být zaplněný z poloviny, z rozhodnutí místních orgánů na utkání ale nesmějí sparťanští fanoušci.
Hráči, kteří odlétají do Srbska: Milan Heča, Florin Nita, Dominik Holec, Adam Gabriel, Filip Panák, Dávid Hancko, Casper Højer, Matěj Polidar, Martin Suchomel, Martin Vitík, Tomáš Wiesner, Bořek Dočkal, Lukáš Haraslín, Adam Karabec, Laco Krejčí, LK37, Martin Minčev, David Pavelka, Jakub Pešek, Matěj Ryneš, Michal Sáček, Filip Souček, Adam Hložek, Tomáš Čvančara.

V tiskovém centru na stadionu Partizanu Bělehrad proběhla tisková konference před odvetným zápasem play-off Konferenční ligy, Dávid Hancko a trenér Pavel Vrba.
Čtsa, audio, zdroj: www.sparta.cz