Předprodej vstupenek na zápas ve Švédsku začne ve středu

Praha, 18. února 2022 – Předprodej vstupenek na březnový barážový zápas o postup na mistrovství světa 2022 české fotbalové reprezentace ve Švédsku začne ve středu 23. února. Probíhat bude pouze on-line, na stadionu v Solně už lístky k dispozici nebudou.
Předprodej začne ve středu 23. února ve 12:00 na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz
a skončí 18. března nebo po naplnění kapacity.
Lístek do hostujícího sektoru, který je vyhrazený pro české fanoušky, bude stát 1 100 českých korun. Každý fanoušek si může koupit maximálně čtyři vstupenky, které mu budou zaslány do pěti dnů od připsání finanční částky.
V případě jakýchkoliv dotazů mohou fanoušci kontaktovat Fotbalovou asociaci České republiky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz.
Česká reprezentace nastoupí proti Švédsku ve Friends Areně ve čtvrtek 24. března od 20:45. Vítěz tohoto zápasu postoupí do finále barážové skupiny, ve kterém bude hrát o pět dnů později na stadionu lepšího z dvojice Rusko – Polsko. Hraje se pouze na jeden vítězný zápas, nikoliv tedy s odvetou systémem doma-venku.
Česká reprezentace usiluje o postup na mistrovství světa po šestnácti letech. V roce 2006 zažila zatím jedinou účast na světovém šampionátu v samostatné historii. Od té doby až do letoška nikdy nepostoupila ani do baráže.
Petr Šedivý, Tiskový mluvčí české reprezentace, FAČR