ROZPAL TO S KOLEKCÍ PUMA FLARE

Herzogenaurach, Německo – 24. ledna 2022 – PUMA razantně vstoupila do roku 2022 a představila kolekci kopaček pod názvem Flare, která obsahuje nové ohnivé edice ULTRA 1.4 a FUTURE Z 1.2. a je inspirována vášnivou atmosférou v ochozech fotbalových utkáních.
Emoce by se daly krájet. Slyšíte skandující fanoušky, vidíte světlice zářící na tribunách a téměř nedýcháte, když sledujete míč letící do brány. Kolekce Flare vzdává hold jedinečnému zážitku, který vzniká při fotbalových zápasech. Takovou atmosféru nikde jinde, než na fotbale nezažijete.
Edice ULTRA 1.4 Flare je vytvořena pomocí ultralehké technologie MATRYXEVO, která kombinuje karbonová a mono vlákna do unikátního hight-tech materiálu s minimální hmotností. Poskytuje tak vynikající stabilitu, odolnost a záběr, který umožňuje okamžitou akceleraci na nejvyšší rychlost. Svršek SPEEDCAGE je navržen, aby při minimální váze pevně svíral nohu a poskytoval jak vynikající kontrolu míče, tak i oporu pro rychlý start a únik soupeři. Ne nadarmo se edici přezdívá ‘See Them Later’.
Model ULTRA je také vybaven jedinečnou podrážkou PEBA SpeedUnit, jejíž podstatou jsou precizně vymodelované DNA kolíky. Ty dávají hráči maximální rychlost při zachování vynikající trakce a kontaktu s míčem.
ULTRA hrdě reprezentují Antoine Griezmann, Kingsley Coman, Ludmila da Silva a Christian Pulisic.
Edice FUTURE Z 1.2 Flare je navržena tak, aby se dokonale přizpůsobila každému chodidlu a obouvá ji například Neymar Jr., Ingrid Engen, Luis Suárez a Vicky Losada.
Model FUTURE Z je vybaven adaptivním kompresním páskem FUZIONFIT uprostřed chodidla, který zajišťuje perfektní obepnutí nohy. Garantuje maximální pohodlí, ale zároveň umožňuje rychlé změny směru a kličky – přesně v duchu motta kolekce Future Z „Drive Them Crazy“. Model FUTURE Z využívá podrážku Dynamic Motion System, speciálně vytvořenou pro výbušné a hbité hráče.
Rozpal hru s kolekcí PUMA Flare, který obsahuje super rychlé boty ULTRA 1.4 a gravitaci vzdorující boty FUTURE Z 1.2 v zářivých barvách Festival Fuchsia, Neon Citrus a Parisian Night.
V České republice je kolekce PUMA Flare exkluzivně k dostání od 24. ledna ve Sportfotbalu, 11 Teamsports a Lionsportu a na www.puma.com
GALERIE:
Flare pack combo images
Flare pack ULTRA 1.4 product images
Flare pack FUTURE Z 1.2 product images
Kateřina Kociánová
PR konzultant

Temper Communication a.s.