ČESKÝ HOKEJ A DHL EXPRESS (CZECH REPUBLIC) SE DOHODLY NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI

Český hokej a společnost DHL Express (Czech Republic) se dohodly na pokračování spolupráce při podpoře mládežnického hokeje. Na základě smlouvy, uzavřené do konce dubna 2025, se bude nejvyšší juniorská soutěž hrát znovu pod názvem titulárního partnera jako DHL extraliga juniorů.
Společnost DHL Express (Czech Republic) pokračuje i jako logistický partner projektu Pojď hrát hokej, který přivedl na zimní stadióny desetitisíce nejmenších hokejistů a významně přispěl k rozvoji hokejové základny. Součástí projektu jsou populární Týdny hokeje, pořádané ve více než 150 klubech v celé České republice.
Spolupráce Českého hokeje se světovým lídrem v mezinárodní expresní přepravě probíhala již v období 2014–2020, logistickým partnerem projektu Pojď hrát hokej je společnost DHL Express (Czech Republic) od roku 2017.
„Nejvyšší juniorská soutěž prochází zásadními změnami, zaměřenými na zvýšení její úrovně,“ uvedl v této souvislosti prezident Českého hokeje Tomáše Král. „Jsme rádi, že při jejich uskutečnění můžeme počítat s podporou silné a renomované společnosti. Neméně důležitá je také logistická podpora úspěšného projektu Pojď hrát hokej, v jehož rámci rozesíláme mj. klubům bezplatnou výstroj pro nejmenší hokejisty. Společnost DHL Express (Czech Republic) dokazuje, že společenská odpovědnost a podpora mladých sportovců pro ni nejsou prázdnými slovy.“
„Jsem rád, že se partnerství podařilo uzavřít i pro nadcházející období a navázat
na předchozí spolupráci. Těší nás, že můžeme být součástí takových projektů a podpořit výchovu ke sportu dětí a mládeže v ČR a chceme touto cestou pomoci k rozvoji našich hokejových talentů,“ uvedl Luděk Drnec, generální ředitel DHL Express Česká republika.
DHL Express, leader v mezinárodní expresní přepravě, nabízející přepravu
do zahraničí, import do ČR a přepravu zásilek v rámci ČR. Poskytující odbornou pomoc při zasílání a celní podporu při přípravě a řízení expresních zásilek. DHL Express je součástí mezinárodní společnosti DHL, která je členem skupiny Deutsche Post DHL Group, přední světové značky v logistice.
Praha 21. 01. 2022
PhDr. Zdeněk Zikmund, tiskový mluvčí