Zimní příprava prvoligových týmů 2022

Dalšími zápasy v uplynulém týdnu pokračovaly přípravy účastníků FORTUNA:LIGY na jarní část soutěže. První zápas odehrála Sparta, která přesvědčivě zdolala Chrudim 5:0, když se trefila i nová posila Čvančara. Další výhry v zimní přípravě přidaly týmy Plzně, Českých Budějovic a Mladé Boleslavi. 

 

 1.FC Slovácko
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: 1.FC Slovácko – SK Hanácká Slavia Kroměříž 5:1
    Branky:
    30. Daníček (pen.), 70. Vecheta, 81. Sadílek, 83. Jurečka, 86. Novotný (vl.) – 32. Hroník.
  3. – 28. ledna: Soustředění v Umagu (Chorvatsko)
    21. ledna: 1.FC Slovácko – NHK Rijeka (Chorvatsko)
    25. ledna: 1.FC Slovácko – NK Olimpia Ljubljana (Chorvatsko)
    28. ledna: 1.FC Slovácko – NK Domžale (Chorvatsko)
 AC Sparta Praha
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: AC Sparta Praha – MFK Chrudim 5:0
    Branky: 
    35. Hložek, 39. Čvančara, 48. Karabec, 65. Pulkrab, 86. Patrák.
  3. – 27. ledna: Soustředění v Marbelle (Španělsko)
    22. ledna: AC Sparta Praha – FK Rostov (Rusko)
    26. ledna: AC Sparta Praha – FK Lokomotiv Moskva (Rusko)
 Bohemians Praha 1905
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha B 2:0
    Branky:
    41. Nazarov, 49. Koubek.
  3. ledna: Bohemians Praha 1905 – FK Dukla Praha 1:0
    Branka:
    35. Nový.
  4. ledna: Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec 1:3
    Branky:
    62. Koubek – 38. Hašek (vl.), 69. Kratochvíl, 87. Torfiq.
  5. – 27. ledna: Soustředění v Turecku
    21. ledna: Bohemians Praha 1905 – PFK Levski Sofia (Bulharsko)
    24. ledna: Bohemians Praha 1905 – FK Qabala (Ázerbájdžán)
    27. ledna: Bohemians Praha 1905 – AC Wolfsberger (Rakousko)
 FC Baník Ostrava
  1. ledna: Zahájení přípravy
    12. – 22. ledna: Soustředění v Antalyi (Turecko)
  2. ledna: FC Baník Ostrava – KKS Lech Poznaň (Polsko) 2:4
    Branky:
    59. Jaroň (pen.), 68. Klíma – 27. Ramírez, 30. Ba Loua, 77. Marchwiński, 80. Kvekveskiri (pen.).
  3. ledna: FC Baník Ostrava – Kisvárda FC (Maďarsko) 1:0
    Branka:
    53. Budínský.
  4. ledna: FC Baník Ostrava – Wisla Krakow (Polsko)
    21. ledna: FC Baník Ostrava – Chimki Moskva (Rusko)
    30. ledna: FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
 FC Fastav Zlín
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FC Fastav Zlín – SK Líšeň 2:2
    Branky:
    31. Hrdlička, 85. Tkáč – 9. Málek, 80. Vlach.
  3. ledna: FC Fastav Zlín – FC Zbrojovka Brno 3:3
    Branky:
    27. Poznar, 62. Hellebrand, 85. Bobčík – 16. Ševčík, 42. Rogožan, 54. Kohoutek.
  4. ledna: FC Fastav Zlín – SK Hanácká Slavia Kroměříž
    29. ledna: FC Fastav Zlín – FK Senica
 FC Hradec Králové
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FC Hradec Králové – FC Slovan Velvary 6:2
    Branky: 
    5. a 34. Prekop, 46. a 65. Záviška, 10. Vlkanova, 14. Soukeník – 78. a 79. Šlégl.
  3. ledna: FC Hradec Králové – MFK Chrudim 3:0
    Branky:
    42. Novotný, 87. Jurčenko, 88. Kateřiňák.
  4. – 29. ledna: Soustředění v Antalyi (Turecko)
    21. ledna: FC Hradec Králové – RKS Radomiak Radom (Polsko)
    24. ledna: FC Hradec Králové – NK Veres Rivne (Ukrajina)
    28. ledna: FC Hradec Králové – FK Austria Vídeň (Rakousko)
 FC Slovan Liberec
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FC Slovan Liberec – MFK Chrudim 0:1
    Branka:
    74. Šplíchal.
  3. – 15. ledna: Soustředění v Turecku
  4. ledna: FC Slovan Liberec – AFC Chindia Târgoviște (Rumunsko) 2:0
    Branky:
    18. Júsuf, 37. Havelka.
  5. – 28. ledna: Soustředění v Turecku
    21. ledna: FC Slovan Liberec – Warta Poznaň (Polsko)
    24. ledna: FC Slovan Liberec – SK Metalist Charkov (Ukrajina)
    27. ledna: FC Slovan Liberec – FK Škendija Tetovo (Makedonie)
 FC Viktoria Plzeň
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FC Viktoria Plzeň – FC Písek 8:0
    Branky:
    48. a 73. Čermák, 55. a 79. Havel, 18. Beauguel, 40. Bucha, 58. Chorý (pen.), 76. Mosquera.
  3. ledna: FC Viktoria Plzeň – 1.FK Příbram 6:0
    Branky:
    73. a 81. Káčer, 13. Chorý, 48. Sýkora, 69. Mosquera, 90. Čermák.
  4. ledna: FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem 1:0
    Branka:
    1. Sýkora.
  5. ledna: FC Viktoria Plzeň – FC Zbrojovka Brno 1:1
    Branky:
    47. Potočný – 39. Řezníček.
  6. ledna: FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
    29. ledna: FC Viktoria Plzeň – ŠKF Sereď (Slovensko)
 FK Jablonec
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FK Jablonec – FK Dukla Praha 2:3
    Branky:
    10. Ikaunieks, 75. Nykrín – 6. Adediran, 22. Kim, 45. Buchvaldek (z pen.).
  3. ledna: FK Jablonec – AC Sparta Praha B 3:2
    Branky:
    28. a 48. Malínský, 57. Ikaunieks – 60. Dudl, 70. Žížala.
  4. ledna: FK Jablonec – Bohemians Praha 1905 3:1
    Branky:
    38. Hašek (vl.), 69. Kratochvíl, 87. Torfiq – 62. Koubek.
  5. – 27. ledna: Soustředění v Marbelle (Španělsko)
  6. ledna: FK Jablonec – Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1:2
    Branky: 
    33. Vaníček – 18. Gomez, 25. Walker.
  7. ledna: FK Jablonec – FK Lokomotiv Moskva (Rusko)
    27. ledna: FK Jablonec – FK Rostov (Rusko)
 FK Mladá Boleslav
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FK Mladá Boleslav – FC MAS Táborsko 7:0
    Branky:
    33. Fila, 42. Douděra, 45. L. Mašek, 66. Mužík, 77. Pech, 80. Matějovský (pen.), 88. Škoda.
  3. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Teplice 4:1
    Branky:
    67. a 89. Ewerton, 55. Pech, 60. Hlavatý – 25. Trubač.
  4. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Varnsdorf 3:1
    Branky:
    18. (pen.) a 22. Ladra, 59. Lukáš Mašek – 34. Velich.
  5. ledna: FK Mladá Boleslav – FC Vysočina Jihlava 4:1
    Branky:
    9. Mužík, 43. Dufek, 49. Douděra, 55. Ewerton – 23. Fila L.
  6. ledna: FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
    25. ledna: FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha
    28. ledna: FK Mladá Boleslav – Dynamo Drážďany (Německo)
 FK Pardubice
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FK Pardubice – FC Baník Ostrava B 2:4
    Branky:
    2. Jirásek, 83. Huf – 62. a 79. (pen.) Smékal, 27. P. Jaroň, 36. Šín.
  3. ledna: FK Pardubice – MFK Karviná 1:2
    Branky:
    51. Stropek (vl.) – 58. Durosinmi, 80. Zych.
  4. – 24. ledna: Soustředění v Esteponě (Španělsko)
  5. ledna: FK Pardubice – Algeciras FC (Španělsko) 1:1
    Branky:
    17. Rezek – 58. Romero (pen.).
  6. ledna: FK Pardubice – 1.SK Prostějov
    29. ledna: FK Pardubice – FK Dukla Praha
 FK Teplice
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: FK Teplice – FK Varnsdorf 2:0
    Branky:
    4. Fortelný, 53. Moulis.
  3. ledna: FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:4
    Branky:
    25. Trubač – 67. a 89. Ewerton, 55. Pech, 60. Hlavatý. 
  4. ledna: FK Teplice – FC MAS Táborsko 3:3
    Branky Teplic:
    22. Kosek (vl.), 83. Žák, 90. Vondrášek.
  5. – 29. ledna: Soustředění v Beleku (Turecko)
    22. ledna: FK Teplice – SK Rapid Vídeň (Rakousko)
    28. ledna: FK Teplice – FC Lvov (Ukrajina)
 MFK Karviná
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: MFK Karviná – FC Baník Ostrava B 2:5
    Branky:
    15. Papadopulos, 80. Teplan – 6. a 16. Šín, 11. Cienciala, 37. Boula, 83. Boháč.
  3. ledna: MFK Karviná – FK Pardubice 2:1
    Branky:
    51. Stropek (vl.) – 58. Durosinmi, 80. Zych – 51. Stropek (vl.).
  4. ledna: MFK Karviná – Tatran Liptovský Mikuláš (Slovensko) 1:3
    Branky:
    52. Zych – 5. Staš (pen.), 21. Kačerík, 67. Voško (pen.).
  5. ledna: MFK Karviná – 1.SK Prostějov 1:0
    Branka:
    45. Jursa (pen.).
  6. – 30. ledna: Soustředění v Turecku
    25. ledna: MFK Karviná – FK Spartak Subotica (Srbsko)
    29. ledna: MFK Karviná – FK Veres Rivne (Ukrajina)
 SK Dynamo České Budějovice
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko 1:0
    Branka:
    28. Mihálik.
  3. ledna: SK Dynamo České Budějovice – 1.FK Příbram 2:0
    Branky: 
    33. Mihálik, 35. Škoda.
  4. – 29. ledna: Soustředění v Beleku (Turecko)
    21. ledna: SK Dynamo České Budějovice – Cracovia Krakov (Polsko)
    24. ledna: SK Dynamo České Budějovice – FK Chimki Moskva (Rusko)
    28. ledna: SK Dynamo České Budějovice – FK Kolubara (Srbsko)
 SK Sigma Olomouc
  1. ledna: Zahájení přípravy
  2. ledna: SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov 4:2
    Branky:
    16. Matoušek, 37. Slaměna (pen.), 51. Srubek (vl.), 66. Spáčil – 6. Chwaszcz, 68. O. Vintr.
  3. ledna: SK Sigma Olomouc – AS Trenčín (Slovensko) 0:1
    Branka:
    17. Jendrišek (pen.).
  4. – 24. ledna: Soustředění na Maltě
  5. ledna: SK Sigma Olomouc – AAB Aalborg (Dánsko) 3:0
    Branky:
    40. Jemelka, 58. Greššák, 81. Chytil.
  6. ledna: SK Sigma Olomouc – FC Spartak Trnava (Slovensko)
    24. ledna: SK Sigma Olomouc – WSG Tirol (Rakousko)
    29. ledna: SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno
 SK Slavia Praha
  1. ledna: Zahájení přípravy
    5. – 24. ledna: Soustředění v Algarve (Portugalsko)
    22. ledna: SK Slavia Praha – Hajduk Split (Chorvatsko)
    30. ledna: SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava.
    Čtsa. zdroj: www.fortunaliga.cz