Od pondělí vstupenky na 300. derby!

V neděli 3.10. od 19:00 nás čeká 300. derby proti Slavii! Jedinečná historická událost a důležitý sportovní moment aktuální sezony, u kterého žádný sparťan nesmí chybět! V pondělí startuje prodej lístků pro Sparta Club a permanentkáře.
 V pondělí 27. září začíná předprodej vstupenek na derby. Probíhat bude ZDE. Od 12:00 do 15:50 si mohou vstupenku koupit členové Sparta Clubu. Každý člen si může pořídit dvě vstupenky na derby. 

Od 16:00 si můžou vstupenky na svá místa vyzvednou permanentkáři, kteří zároveň mohou zakoupit další dvě vstupenky. Tento přednostní předprodej bude ukončen ve středu v 11:55. Od středy 12:00 pak startuje volný prodej.
Kapacita stadionu už je dostatečná na to, abychom si byli jistí, že vstupenky budou pro všechny členy Sparta Clubu i permanentkáře, kteří si budou chtít dokoupit další.
Půjde o adresný ticketing (každá vstupenka musí být na jméno) a každý majitel permanentky si bude moci zdarma pořídit lístek pouze na své místo. Zároveň při nákupu uvede, zda na zápas půjde na základě dokončeného očkování (případně prodělaného Covidu v posledních 180 dnech), nebo s negativním výsledkem testu. Za dokončené očkování se považuje to, že uplynulo 14 dní od druhé dávky vakcíny (nebo od aplikace jednodávkového očkování).To, zda fanoušek přichází na základě testu, nebo očkování, bude viditelně uvedeno i na samotné vstupence. Děti do šesti let bezinfekčnost prokazovat nemusí.

Zápas proti Slavii je v první cenové kategorii.
Čtsa. zdroj: www.sparta.cz