Sparta před startem ligy

Jako už tradičně, i tentokrát vám před startem nové sezony otevřeme brány Generali Česká pojišťovna Areny a uvidíte otevřený trénink A-týmu. Představí se vám nové posily a můžete se těšit i na jedno překvapení. Sparta opening. se koná ve čtvrtek 15. července od 17 hodin. Přečtěte si všechny důležité informace.
Prodej vstupenek začíná v pondělí 12. července v 10:00Vstupenky pořídíte zde. Členové Sparta Clubu a permanentkáři mají vstup zdarma, ale i pro ně platí, že musejí získat vstupenku. Pokud mezi tyto skupiny patříte, připravili jsme pro vás jednoduchý návod. Pro veřejnost je cena vstupenky 200 Kč. Prodej bude probíhat prostřednictvím sítě ENIGOO do naplnění kapacity. Na akci budete vpuštěni pouze se vstupenkou, kterou se prokážete při vstupu na stadion společně s jedním z níže uvedených dokumentů o bezinkfekčnosti. Lze využít i digitální formu potvrzení, ale musí být čitelné vaše jméno. Uznáme vám i potvrzení v mailu nebo v aplikaci. Naopak není možné se prokázat pouze formou SMS. To se týká všech fanoušků, ktěří se na akci chystají, tedy i Sparta Clubu a permanentkářů. 
Generali Česká pojišťovna Arena se otevře v 16:00, konkrétně vchod C (původní vchod 2). Na samotné akci Sparta opening., která začíná v 17:00, se můžete těšit na trénink A-týmu, fotokoutek a již zmíněné překvapení. Moderátorem akce bude Zděněk Novotný, jehož hlas vás provádí domácími zápasy.
Od 15. července se vám také poprvé otevře sparťanský fanshop s nabídkou produktů v nové klubové identitě. V rámci Sparta opening. také proběhne přímo v útrobách stadionu výprodej produktů ve staré identitě a těch se značkou bývalého technického partnera klubu. Výprodej bude probíhat po celou dobu akce.
Zároveň bude třeba dodržet všechna platná vládní opatření v souvislosti s bojem s nemocí covid-19. Na akci je nutné dodržovat rozestupy a mít nasazený respirátor nejméně třídy FFP2. Opatření se ještě mohou změnit, článek ale průběžně aktualizujeme. Při vstupu na Sparta opening nestačí čestné prohlášní ani domácí samotesty. Je třeba split jednu z níže uvedených podmínek a prokázat tak bezinfekčnost:
  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny laboratorní RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami laboratorní POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
  • i) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní
  • ii) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní
Vstup na akci není bezbariérový. Pokud se na Sparta opening. chystáte a patříte mezi hendikepované fanoušky, dejte nám vědět na bezbarier@sparta.cz.
Přijďte s námi zahájit na Letnou nový ročník 2021/2022!
Čtsa, zdroj: www.sparta.cz