Po olomoucké výhře čeká Slavii Sparta

Čtvrtfinále  Poháru MOL zvládla Slavie bez problému a po vítězství 3:0 ji čeká v semifinále 5. května na Letné Sparta. A vítěz pražského derby nastoupí ve finále proti Plzni. Viktorie semifinále hrála už ve středu a teprve čtvrt hodiny před koncem  rozhodla o nejtěsnějším vítězství 1:0.

Slávisté, i přes absenci  čtyř zraněných ze základní sestavy, dokázala své kvality hlavně po přestávce.  K vedoucí brance, těsně před koncem prvního poločasu jim pomohl  brankář Mandous. Váhal s odkopem, míč mu vypíchl Kuchta a skóroval do opuštěné branky. Ve druhém poločase   hosté  rychlou kombinací i rychlými průniky do obrany Sigmy přidali další dva góly.

SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha 0:3 (0:1)

Branky: 45. min. Kuchta, 56. Stanciu, 59. Ševčík. Rozhodčí:  Marek – Podaný, Dobrovolný, ŽK: Poulolo, Zmrzlý (oba O.).

FC Viktoria Plzeň –  FK Teplice 1:0 (0:0)

Branka: 76. Havel. Rozhodčí Orel – Flimmel, Vaňkát, ŽK: Mareček (T).