V Jihlavě začalo Kladno výhrou

Po dvou domácích prohrách se tým kladenských Rytířů  vrátil do hry o získání titulu v Chance lize a tím i postupu do Tipsport extraligy. Ve středečním zápase na Horáckém stadiónu byl lepším mužstvem, tentokrát dokonale vyzrál nad brankářem Dukly Žukovem,  který mařil jejich šance, především ve druhém, nedělním střetnutí.

Středeční utkání na Horáckém stadiónu, na rozdíl od obou kladenských, bylo v réžii Jágrova mužstva. Od první třetiny udávalo tón, udržovalo si až do třetí třetiny dvoubrankový náskok. Nakonec vítězství pečetil pátým kolem Marosz, kdy překonal  Žukova bezchybným blafákem. Marosz, autor dvou gólů, byl strůjcem vítězství, výraznou postavou byl Plekanec, nejenže   často pomáhal obraně, ale i dobře nahrával i střílel.

Ve čtvrtek série pokračuje v Jihlavě, v neděli se bude hrát páté utkání v Kladně.

Dukla Jihlava – Rytiři Kladno 2:5 (1:2,1:2,0:1)

Branky: 1.min. Lichanec, 29. Pekr – 11. Melka, 20.Machala, 28. Plekanec, 36. a 51. Marosz – Stav série  2 – 1.