Hübl sehrál 1 200. zápas v extralize!

Ve středečním utkání 37. kola Tipsport extraligy v Litvínově odehrál útočník domácí Vervy Viktor Hübl 1 200 zápas!  Po  spoluhráči Františku Lukešovi, který nedávno vstřelil 250. gól, je to další litvínovský rekordman.

Radost z jubilea Hüblovi však kazila porážka s Třincem 1:2  Na jediném gólu Vervy se  však podílel asistencí.  Třinecký tým rozhodl o vítězství, které bylo třetí v řadě, už po 37 minutách,  kdy vítězný gól vstřelil Vrána. Bylo to jediné vítězství hostí  v  tomto kole, ostatních šest   zápasů  vyhráli domácí.

Až po nájezdech rozhodl Smoleňák o výhře Hradce nad Mladou Boleslaví  3:2  a Káňa po prodloužení v 63. minutě  zajistil  dva body Olomouci za vítězství 2:1 v duelu s brněnskou Kometou. Překvapila porážka Plzně 0:2 ve Zlíně a hlavně fakt, že hosté i s kanonýrem  Gulašem nedokázali ani jednou překonat brankáře Hufa. Gól nevstřelily ani  Vítkovice  v Pardubicích, které po výhře 3:0 si připsaly ve třetím utkání v řadě úspěšný výsledek.

Kapitou samou pro sebe jsou zápasy, v nichž hrají Č. Budějovice. Kolik zápasů prohráli po slibných výsledcích ve dvou třetinách. V závěrečné dvacetiminutovce přišla sprcha i s vedoucí Spartou. Čtyři góly v rozpětí deseti minut vedly k nejvyšší prohře kola 2:6.