CO CHYSTAJÍ PARTNEŘI NÁRODNÍHO TÝMU BĚHEM TURNAJE KARJALA?

Hokej je zpátky! Finský Karjala Cup startuje ve čtvrtek 5. listopadu 2020 a kromě hráčů se do něj zapojí i dlouholetí partneři národního týmu, kteří v dnešní těžké době myslí hlavně na ostatní. Většina aktivit je naplánována přímo v průběhu turnaje, takže vám doporučujeme sledovat sociální sítě národního týmu, aby vám neunikla možnost, jak se zapojit.

ŠKODA AUTO

Turnaj proběhne v režimu bubliny a za výjimečných opatření. Epidemie klade ohromné nároky na práci lékařů, sestřiček i dalšího nemocničního personálu. Odvádějí skvělou práci a jsme rádi, že je spolu s partnerem Škoda Auto můžeme netradičním způsobem podpořit.

Ihned po turnaji začne flotila vozů Škoda Auto rozvážet tříchodová obědová menu, připravená předními českými šéfkuchaři pro pracovníky infekčních a covid oddělení vybraných nemocnic. Jako dárek při tom obdrží zdravotníci v první linii i stovky reprezentačních dresů.

Počet těchto nemocnic bude záviset na počtu branek, které na turnaji český tým vstřelí, každá z nich obdrží 125 skvělých obědů. Více informací najdete na skodaautopomaha.cz.

„Lékaři, sestřičky a další zdravotnický personál odvádějí neuvěřitelnou práci a zasluhují plné uznání i obdiv,“ přidává se Filip Pešán, trenér české hokejové reprezentace. „Nikomu z nás není lhostejné, jak se situace vyvíjí a čemu všemu musí na svých pracovištích čelit. Jsem proto rád, že jim můžeme tímto způsobem alespoň symbolicky poděkovat a vyjádřit podporu. Všem lékařům a sestřičkám chci jménem hráčů vzkázat, že si jejich práce nesmírně vážíme a držíme jim palce. Jsou skvělými reprezentanty naší země.“  

KAUFLAND

Na čem si hokejisté a hokejistky rádi pochutnají, když jim po tréninku vyhládne? Jako partner Českého hokeje se společnost Kaufland rozhodla naservírovat našim hráčům a hráčkám jejich oblíbená jídla, která spolu s lékařkou a výživovou poradkyní Marií Skalskou vylepšili.

Jedná se o osmi dílný miniseriál, který představuje všechny hokejové kategorie od extraligových hokejistů, hráček národního týmu, para hokejistů, univerzitních hráčů až po nejmladší sportovce. O svých libůstkách bude v jednom díle hovořit i Jaromír Jágr, ambasador partnerství Kauflandu s Českým hokejem.

Víte, kdo z české hokejové reprezentace má nejradši burgery? A čím jsou speciální ty, které připravila Marie? Další, 5. díl Kuchyně na ledu je věnován České hokejové reprezentaci a můžete ho sledovat již tuto neděli na TV Prima nebo poté na kaufland.cz/kuchynenaledu.

PILSNER URQUELL

Zdravý životní styl je velmi důležitý, ale občas je potřeba si po dobrém výkonu zajít s přáteli na poctivé české pivo. Bohužel v současné době toto není možné. Jak víme, na hospody, restaurace či bary zavedená opatření tvrdě doléhají.

Společně s hlavním partnerem reprezentace Pilsner Urquell vás chceme požádat, abyste si došli pro pivo alespoň k výdejovému okénku a vychutnali si jej třeba u sledování přenosů národního týmu. Pomůžete tím vaší oblíbené restauraci a zároveň si uděláte radost.  A k této výzvě jsme si nachystali i video s generálním manažerem hokejové reprezentace Petrem Nedvědem.

Petr Nitsche, vedoucí oddělení hokeje.

BPA sport marketing a.s.