ZDENĚK ONDRÁŠEK OFICIÁLNĚ VIKTORIÁNEM!

Po dlouhé cestě přes oceán dnes Zdeněk Ondrášek dorazil do Plzně a v Doosan Areně podepsal tříletý kontrakt s Viktorií. Na červenomodrém dresu bude nosit číslo 13.

Krátce po poledni vstoupil Zdeněk Ondrášek na trávník Doosan Areny, následně absolvoval lékařskou prohlídku a poprvé na sebe oblékl červenomodrý dres Viktorie. „Jsem rád, že se vše podařilo dotáhnout a můžu být tady. Stadion je krásný, zažil jsem ho tady na podzim s reprezentací a už se samozřejmě těším, až poprvé vyběhnu na hřiště v dresu Viktorky,“ řekl „Kobra“, jak se mu přezdívá, krátce po podpisu smlouvy tříleté smlouvy.

Na zbrusu novém dresu pak bude nosit číslo 13.

„Zdeněk Ondrášek je nesmírně kvalitní hráč, který se dokázal prosadit v zahraničí. V Norsku, Polsku i naposledy v USA jednoznačně potvrdil roli kanonýra a je i členem národního týmu. Jeho příchodem rozšiřujeme naše možnosti v ofenzivě, jde o typologicky vhodného hráče a věřím, že se dokáže rychle adaptovat a bude velkým přínosem,“ řekl generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Jednání o jeho příchodu byla poměrně složitá, nicméně jsem rád, že se vše podařilo uzavřít a můžeme Zdeňka představit jako hráče FC Viktoria Plzeň. Přeji mu, aby se mu u nás dařilo,“ dodal Adolf Šádek.

„Jednání byla náročná, chceme poděkovat panu Šádkovi a celé Viktorce za profesionalitu a trpělivost, díky které se vše dotáhlo do úspěšného konce. Věříme, že ze Zdeňkova angažmá ve Viktorce bude těžit i česká reprezentace,“ doplnil hráčův zástupce Pavel Zíka.

Zdeněk Ondrášek se ve středu poprvé setká se svými novými spoluhráči a bude se hlásit trenérovi Adrianu Guľovi na dopoledním tréninku. „Sice je zde trochu časový posun, ale to bude v pohodě. Nevidím v tom problém, budu připravený,“ hlásí jednatřicetiletý fotbalista, který by měl být k dispozici již pro sobotní duel na hřišti Bohemians 1905.

Mgr. Václav Hanzlík. Ředitel komunikace, Head of communication,

FC Viktoria Plzeň, a.s