NA DALŠÍ ZÁPAS MOHOU VŠICHNI PERMANENTKÁŘI, BUDE I VOLNÝ PRODEJ

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky. Na nadcházející domácí zápas s Mladou Boleslaví (neděle, 13. září od 19:00) může klub využít vyššího počtu fanoušků v Doosan Areně! Na duel tak mohou všichni permanentkáři a navíc klub spustí volný prodej vstupenek.

Uvolnění vládních opatření znamená, že klub je oprávněn vpustit do Doosan Areny pro nadcházející domácí zápas přes 6 000 fanoušků. Takový počet viktoriánů tedy může v neděli 13. září přijít fandit a podpořit svůj klub přímo na stadionu!

Díky tomu tak poprvé od března můžeme zažít, jaké to je hrát před slušně zaplněnými ochozy, na což se všichni těší. „Mohu říct, že mi ta pořádná atmosféra chybí. Je skvělá zpráva, že na další zápas již bude půlka stadionu zaplněná, moc se na to těším. A věřím, že fanoušci přijdou a podpoří nás,“ má jasno obránce Lukáš Hejda.

Vstup na utkání mají zajištěný všichni permanentkáři 2020/2021. „Již není potřeba vyzvedávání speciálních vstupenek, ale všichni projdou turnikety na svou permanentku. Fanoušci se rovněž mohou usadit na své místo,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kdo si ještě novou permanentku nepořídil, má čas do 11. září. Do té doby má své místo stále rezervované a může využít i své předplatitelské slevy (více info ZDE).

Uvolnění opatření a navýšení možného množství fanoušků klubu zároveň umožňuje, aby byl na toto utkání spuštěný i volný prodej vstupenek. Ten bude zahájen ve středu 9. září v 9:00 ve Viktoria shopu, na prodejních místech Plzeňské vstupenky a online na webu www.plzenskavstupenka.cz a v klubové aplikaci.

„Počet vstupenek ve volném prodeji bude omezený a závisí na konečném počtu prodaných permanentních vstupenek. Do této chvíle jich bylo prodáno přes čtyři tisíce,“ informuje mluvčí klubu.

Navíc Viktoria Plzeň připravila nový vzhled vstupenek, na kterých najdete fotografie hráčů!

Otevřený bude i sektor pro fanoušky hostujícího týmu.

Zde je ceník vstupenek na utkání FC Viktoria Plzeň – Mladá Boleslav ve volném prodeji (ceny zůstávají totožné jako v loňské sezoně, jde o 2. kategorii atraktivity):

I. kategorie         300 Kč

II. kategorie       270 Kč

III. kategorie      230 Kč

IV. kategorie      200 Kč– dětské vstupné 50% sleva

Studentské vstupné (sektor R)     130 Kč

Rodinná tribuna – dospělý            270 Kč

Rodinná tribuna – dítě    100 Kč

Club Seats           770 Kč

ZTP/doprovod    0 Kč/100 Kč.

Mgr. Václav Hanzlík, Ředitel komunikace, Head of communication

FC Viktoria Plzeň, a.s.